W ciągłym ruchu, dynamicznie i szybko – tak funkcjonuje obecnie większość kobiet. W tych zapracowanych i aktywnych czasach mamom, studentkom, żonom, narzeczonym, businesswomen i paniom domu życie ułatwiają gadżety. Właśnie odkryłyśmy jeden z nich i musimy się z Wami tym podzielić! To Samsung GALAXY Tab S!

Korzystanie z internetu to dla współczesnych kobiet konieczność. Maile, Facebook, Twitter, kontakt ze znajomymi, zakupy i bankowość online – wszystko to chcemy mieć zawsze pod ręką. Stacjonarny komputer niestety zawodzi w sytuacjach, które wymagają od nas mobilności i elastyczności na co dzień. Tablet staje się wtedy genialnym rozwiązaniem!

fot. serwis prasowy

Lekki i smukły Samsung GALAXY Tab S z pewnością zmieści się w damskiej torebce. Możecie używać go wszędzie tam, gdzie uznacie za stosowne – w pracy, szkole, na uczelni, w autobusie i pociągu, na wakacjach, na kanapie. Szczególnym atutem jest ekran Super AMOLED, jeden z najlepszych dostępnych obecnie na rynku! Dzięki temu przeglądanie wakacyjnej galerii fotografii zdjęć czy oglądanie filmowych nowości nabiera zupełnie innej, wyjątkowej jakości! Nas zachwyciły szczególnie przygotowane przez producentów tryby — AMOLED Cinema i AMOLED Photo. Dzięki nim uzyskacie jasny i dynamiczny obraz odpowiedni zarówno dla filmów, jak i zdjęć. I już możecie się dzielić fotką przygotowanego właśnie spaghetti, albo błyskawicznie udostępnić bliskim perfekcyjny filmik z pierwszymi krokami Waszych maluchów! Ponieważ ekrany Super AMOLED nie wymagają podświetlenia, tablet GALAXY Tab S zużywa mało energii. Na długo pożegnacie się z ładowarkami. Czy oto nie cudowne?

Ale to jeszcze nie koniec! Aplikacje dostarczą ogromną porcję rozrywki. W ulubione gry możecie grać same lub z całą rodziną. Słuchanie muzyki? Żaden problem! Warta wzmianki jest „Papergarden”, usługa firmy Samsung udostępniająca czasopisma. Swoje ulubione magazyny możesz od teraz przeglądać na tablecie!

fot. serwis prasowy

No i na koniec coś co jest atutem chyba dla każdej z nas – wygląd tabletu! My kobiety uwielbiamy przecież piękne rzeczy! A trzeba przyznać, że Samsung GALAXY Tab S jest elegancki i bardzo designerski! Kolory jakie macie do wyboru to tytanowo-brązowy, olśniewająca biel i lśniąca czerwień (tylko dla modelu 8,4, tablety są również w wersji 10,5”).

I jak? Dałyście się przekonać do tego wielozadaniowego urządzenia? Dajcie nam znać w komentarzach! Tymczasem mamy dla Was i Waszych drugich połówek walentynkowy KONKURS! Do wygrania aż cztery Samsung GALAXY Tab S!