Pamiętacie go z "Zanim się pojawiłeś", "Love, Rosie", czy "Pokochaj, poślub, powtórz"? Sam Claflin znów zagra w filmie o miłości! Znamy już opis fabuły oraz autora scenariusza tej najnowszej komedii romantycznej. 

Sam Claflin zagra w komedii romantycznej! O czym będzie "Book of Love"?

Głównym bohaterem "Book of love" jest introwertyczny angielski pisarz, którego ostatnia książka okazała się... gniotem. Okazuje się, że jest jeden kraj, gdzie jego dzieło uzyskało status bestsellera. Chodzi o Meksyk. A to zasługa tłumaczki Marii - kobieta przerobiła jego powieść na erotyk! Na dodatek, wydawca chce, aby mężczyzna i autorka kontrowersyjnego przekładu wyruszyli we wspólne tournee po Meksyku. 

Oprócz Claflina na ekranie zobaczymy Verónikę Echegui. Autorem scenariusza jest David Quantick, zdobywca nagród Emmy i BAFTA. Film produkowany jest dla telewizji Sky Original, ale mamy nadzieję, że pojawi się też na popularnych platformach streamingowych.  

To nie jedyna nowa rola 34-letniego Brytyjczyka. Sam Claflin dostał też angaż również do serialu "Daisy Jones and the Six", który powstaje dla Amazona. 12-odcinkowe show będzie adaptacją powieści Taylor Jenkins Reid. U jego boku pojawi się Riley Keough, a główną producentką jest Reese Witherspoon. Aktor już ćwiczy grę na gitarze: