Marka BasicLab jest dobrze znana większości Polek i Polaków przede wszystkim ze swoich skutecznych dermokosmetyków, które – zgodnie z mottem – spełniają obietnice przedstawione na opakowaniu. Jednak dobre kosmetyki to jedno, a drugie to stworzenie właściwej pielęgnacji dopasowanej do potrzeb skóry. Z tym laik może mieć problem, dlatego właścicielki marki postanowiły pójść o krok dalej.

Program METAMORFOZY, który pomaga odmienić, ale też pokochać na nowo swoją skórę


Właśnie ruszyły zgłoszenia do 4. edycji programu METAMORFOZY. Uczestnicy wyłonieni w pierwszym etapie będą intensywnie współpracować z ekspertami BasicLab nad poprawą kondycji swojej cery przez 3 miesiące.

To jednak nie wszystko! Pod koniec każdy z uczestników otrzyma bon do sklepu internetowego BasicLab o równowartości produktów zakupionych w ramach całej akcji, dzięki czemu skuteczna pielęgnacja będzie mogło być kontynuowana także po zakończeniu programu 150 osób już odmieniło swoją skórę, a teraz Ty możesz do nich dołączyć.

To już 4. edycja tego programu. Od początku istnienia marki w poprzednich odsłonach wzięło udział już 150 uczestników. Eksperci BasicLab pomogli im: zmniejszyć przebarwienia i trądzik, zredukować zmarszczki, rozjaśnić cienie pod oczami, poprawić owal twarzy czy odmienić permanentnie szarą skórę. Ty też możesz pożegnać takie problemy, wdrażając skuteczną pielęgnację.

Niezależnie od tego, czy jesteś:

  • kobietą w średnim wieku, która chciałaby pozbyć się przebarwień i zmniejszyć zmarszczki,
  • nastolatką z problemem trądziku,
  • mężczyzną borykającym się z podrażnieniami po goleniu.


Ten program jest dla CIEBIE.

BasicLab czeka na każdą osobę, która chce poprawić stan swojej skóry. Odważ się na zmiany i zobacz zmianę na własnej skórze.

Zgłoś się do programu na oficjalnej stronie