Pełnia w Bliźniętach 27 listopada to szansa na oczyszczenie się z chaotycznych i ciężkich energii 2023 roku. Księżyc zaprasza Cię do zamknięcia starego rozdziału. Czas wyznaczyć nowe ścieżki. Znak powietrza wpuści świeżość do Twojego życia. Zyskasz klarowność co do swojej przyszłości. Jednym z najlepszych sposobów na "uwolnienie" jest wprowadzenie się w stan lekkości. Luna w znaku Bliźniąt Ci w tym pomoże. Jej towarzyskie wibracje sprawią, że połączysz się z ludźmi w Twoim otoczeniu. Poświęć czas na zabawę, aby w naturalny sposób otworzyć się na dobrobyt ów fazy Księżyca. 

Rytuał na pełnię Księżyca w Bliźniętach

Rytuał uwolnienia na pełnię pomoże Ci zaczerpnąć największe profity z tego zjawiska. Uruchomi Twoją wrodzoną moc uzdrawiania i przywróci w Tobie poczucie równowagi. Zamiast drżeć od nadmiaru emocji, poczujesz ulgę oraz błogi spokój. Zwolnisz przestrzeń w swoim życiu na nowe doświadczenia, które napełnią Twoje serce radością. Zapewnisz sobie również ochronę na ostatni miesiąc w roku. 

Żywioł powietrza oczyści atmosferę i tchnie wiatr w Twoje skrzydła.

Będziesz potrzebować:

  • Kartka i długopis
  • Wybrane kadzidło do oczyszczania
  • Świecę
  • Miskę z wodą

Wskazówki:

1. Zacznij od oczyszczenia swojej aury, a następnie otoczenia. Osmuż swoje ciało. W trakcie możesz wyrecytować następujące słowa:

"Oczyszczam swoją duszę od stóp do głów. Uwalniam wszystko, co ciężkie. Uwalniam całą energię, która nie jest już moją własnością. Uwalniam się od niepewności. Wpuszczam światło do swojego środka. Moja aura jest jasna. Jestem oczyszczona i znów czuję się sobą.”

2. Kiedy Twoja aura i przestrzeń zostaną oczyszczone, zapal świecę. Usiądź wygodnie. Zamknij oczy. Pomedytuj. Wspomóż się filmikami z krótką medytacją, jeśli nadal nie wiesz, jak zrelaksować swój umysł. 

3. Po zakończeniu medytacji weź do ręki długopis i kartkę papieru. Zapisz 10 rzeczy, od których chciałabyś się uwolnić w 2024 roku. Czego już nie chcesz robić, powtarzać lub odczuwać w kolejnym miesiącu? Los przygotowuje dla Ciebie czystą kartę. Masz szansę zmienić swoją sytuację w najlepszy możliwy sposób. 

4. Zastanów się nad tym, co napisałaś, a następnie porwij papier na grube paski. Zacznij je spalać, jeden po drugim, w płomieniu swojej świecy. Pozostałości wrzuć do miski z wodą.

5. Połóż swoje dłonie na krawędzi miski i wyrecytuj następującą mantrę:

"Zmywam przeszłość. Zmywam ból. Nadszedł czas, aby odpuścić. Zamykam drzwi wszystkiemu, co utrudnia mój rozwój. Szanuję wyciągnięte wnioski. Szanuję to, kim się stałam, lecz wszystko, co mnie blokuje, obciąża i zamyka na szczęście, teraz zostaje uwolnione. Moje Wyższe Ja ma pełne pozwolenie na powstanie z popiołów i wzniesienie się w górę."

6. Podnieś miskę z wodą i, w świetle pełni Księżyca, wylej ją. Najlepiej zrobić to na zewnątrz, ale jeśli nie możesz, wystarczy wylać wodę do zlewu. Pozostałe kawałki papieru zakop w doniczce lub po prostu je wyrzuć. 

7. Usiądź wygodnie z tą nową lekkością, którą teraz czujesz. Spodziewaj się, że w kolejnych dniach dojdą do Ciebie ważne wiadomości, które w nowy sposób pokierują Twoim losem, zgodnie z Twoimi manifestacjami. 

Zaufaj. Życzymy pomyślnej pełni!