Jeśli spojrzysz na nocne niebo 11 sierpnia, ujrzysz ogromną tarczę księżyca. Pełnia w Wodniku będzie zjawiskowa, ponieważ to tak zwana Superpełnia. Oznacza to, że Srebrny Glob znajdzie się blisko Ziemi, by oddziaływać na nas z pięciokrotną mocą. W astrologii faza pełni symbolizuje okres wyzwolenia i zakończenia. To czas emocjonalnego katharsis, pozwalający wyleczyć się z przeszłości. Teraz wpływy Luny wzmocni buntowniczy Wodnik, który podkreśli związane z nim tematy. Dodatkowo zjawisko wydarzy się tuż po otwarciu się Bramy Lwa aktywującej wysokie wibracje. Oto najlepszy moment w roku na rytuały manifestacji. 

Manifestacja to praktyka przyciągania myślami wymarzonego życia. Pomyślny portal lwiej bramy pomaga urzeczywistnić księżycowe intencje. 

Pełnia w Wodniku przyniesie owocne zmiany

Księżyc w pełni przypomina, że każdy z nas posiada w sobie klucz do zmiany. Mamy wpływ na nasze życie, myśli i emocje. Wodnik, zodiakalny "nosiciel wody", jest metaforą oczyszczania oraz transformacji. Z duchowego punktu widzenia, oczyszcza świat ze starej energii, aby wnieść do niego pozytywne innowacje. My wszyscy mamy w sobie ten dar i potencjał, a wyzwoli go w nas poniższy rytuał na pełnię księżyca w Wodniku. Nie zapomnij o specjalnej manifestacji uszytej na miarę twojego znaku zodiaku >>

Rytuał na pełnię księżyca w Wodniku 11 sierpnia

Ten rytuał najlepiej wykonać wieczorem 10, 11 lub 12 sierpnia. 

Atrybuty:

  • Ulubione kadzidło do oczyszczania przestrzeni
  • Miskę z wodą - jeśli przebywasz w naturze, możesz pochylić się nad taflą wody. 

Ceremonia

1. Oczyść swoją przestrzeń dymem z wybranego kadzidła. Możesz przy tym recytować następujące słowa:

„Otwieram się na energię miłości, która płynie we mnie i wokół mnie. Usuwam z przestrzeni wszystko, co jest ciężkie, zablokowane i już mi niepotrzebne. Moje wibracje zaczynają się podnosić. Energia swobodnie przepływa przez moje ciało i otwiera moje serce. Ta przestrzeń jest naładowana najczystszą, ochronną energią. Dziękuję, dziękuję, dziękuję."

2. Chwyć miskę z wodą i się nad nią pochyl. Powiedz wodzie trzy rzeczy, które chciałabyś uwolnić, oczyścić lub uporządkować w swoim życiu.

3. Wyrecytuj następujące słowa lub powiedz, co czujesz w danej chwili:

„Woda wchłonęła moje intencje dotyczące rzeczy, które pragnę uwolnić, oczyścić lub naprawić. Te prośby już materializują się w moim życiu. Niech czystość żywiołu wody przeniknie do mojej duszy. Obmywam się z tego, co już mi nie służy. Dziękuję tej wodzie, a teraz zwracam ją tam, skąd pochodzi”.

Wylej wodę do doniczki lub na ziemię w ogrodzie. Zwróć ją z powrotem do gleby - tam, skąd pochodzi i gdzie jest potrzebna. 

Manifestacje na pełnię w Wodniku

Po rytuale z żywiołem wody przysiądź do swoich manifestacji. Najlepiej, jeśli prowadzisz dziennik, w którym zapisujesz wszystkie swoje intencje. To będzie trudna pełnia księżyca, która wpłynie inaczej na każdy znak zodiaku.

Pełnia w Wodniku - wpływ na emocje i znaczenie duchowe >>

Intencja dla Barana: zastanów się nad swoimi przyjaźniami. Które związki napełniają cię radością, a które powodują, że czujesz wypalenie? Manifestuj ochronę swojej energię i bycie docenianą w swoim kręgu społecznym.

Intencja dla Byka: spójrz na siebie w lustrze i pomyśl o tym, co osiągnęłaś w ciągu ostatniego roku. Manifestuj więcej miłości do samej siebie i wzrost poczucia własnej wartości. Tylko wiara w siebie pomoże ci spełnić cele, do których aktualnie dążysz.