Nów Księżyca w Wodniku 10 lutego 2024 to powiew świeżej energii. Oferuje potężną uzdrawiającą wibrację, która odblokowuje, leczy i inspiruje do sięgnięcia po wolność. Jednak ta faza może wywołać niepokój zmuszający do zmiany kursu. Spodziewaj się niespodziewanego, gdy niebo zatopi się w mroku nowiu. 

Nów Wodnika oznacza potężny początek Księżycowego Nowego Roku.

Właśnie otwiera się przed Tobą nowy rozdział. Wykorzystaj ten moment, by ustalić nowe intencji na kolejne miesiące. Poniższy rytuał najlepiej wykonać od 9 do 13 lutego.

Twój horoskop na nów Księżyca w Wodniku >>

Rytuał na nów Księżyca w Wodniku

Będziesz potrzebować:

  • Papier i długopis
  • Wybrane kadzidło do oczyszczania przestrzeni
  • Ulubiony kryształ

Wskazówki:

1. Oczyść siebie dymem z kadzidła, zaczynając od czubka głowy i kierując się w dół ciała. Robiąc to, wypowiedz poniższe słowa:

„Oczyszczam i uwalniam energie przeszłości. Jestem lekka i wolna, jak wiatr. Oczyszczam i uwalniam przytłaczające emocje. Puszczam wszystko, co mnie blokuje. Zdejmuję z siebie wszelkie obciążenia z poczuciem, że wreszcie mogę być sobą."

Następnie oczyść przestrzeń wokół siebie, wypowiadając na głos poniższą afirmację:

„Wszechświecie, proszę przyłącz się do mnie, gdy oczyszczam tę przestrzeń. Niech to miejsce będzie wolne od bólu i wszelkich energii, które mi nie służę. Wypełnij tę przestrzeń światłem i miłością. Wprowadź do niej radość. Uczyń ją oazą dobrobytu, wyższego celu oraz światła. Dziękuję. Dziękuję. Dziękuję."

2. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i rozpocznij medytację. W jej trakcie wizualizuj wymarzone życie. Miej intencję, aby uzdrowić swoje ciało i przerwać przedawnione, powtarzane wzorce. 

3. Po zakończeniu medytacji weź do ręki długopis i kartkę. Dokończ następujące zdania. Postaraj się działać pod wpływem impulsu i odpowiadać pierwszą myślą, która przyjdzie Ci do głowy. 

Leczę się z…
Przesyłam uzdrawiającą energię do…
Pragnę stworzyć…
Chcę odpuścić…
Chcę się uwolnić od…
Chcę promieniować…
Życzę dla…
Świętuję siebie za…
Czuję się nieswojo…
Uczę się…
Jestem podekscytowana…
Manifestuję…
Mój prezent to…

4. Na koniec zapisz swoją własną afirmację, mantrę lub intencję, nad którą chcesz pracować w nadchodzącym miesiącu.

5. Weź swój kryształ i trzymaj go w obu dłoniach. Wyrecytuj swoją afirmację w stronę kryształu 10 razy. Naprawdę poczuj te słowa, gdy je wypowiadasz.

6. Umieść swój kryształ i afirmację w miejscu, w którym będziesz regularnie je widzieć przez cały miesiąc.