Pełnia Niebieskiego Księżyca w Rybach 30 sierpnia 2023 będzie rzadkim i niezwykle silnym wydarzeniem. Mianem "Blue Moon" określa się drugą pełnię w miesiącu. Zjawisko to przytrafia się zaledwie raz na trzy lata. Tak się składa, że ​​jest również Superksiężycem, który zadziała na nas z pięciokrotną mocą.

Pełnia Księżyca w Rybach ma silną moc duchową

Niebieski Księżyc w Rybach pomoże nam zrzucić bagaż emocjonalny związany z przeszłością. Czas puścić chęć kontroli nad swoim życiem. Pozwólmy, żeby los wziął sprawy w swoje ręce. Stwórzmy przestrzeń na nowe doświadczenia. Wibracje Ryb w połączeniu z magią pełni wzmocnią naszą intuicję. Oto potężny czas rytuały i manifestacje.

Druga pełnia w sierpniu wróży trudne doświadczenia. Czy już czujesz jej wpływy? Nasz silnie oczyszczający rytuał pomoże Ci osiągnąć wewnętrzną równowagę. Uwolnij emocje i blokady w umyśle. Po zakończeniu swojej praktyki poczujesz się bardziej zrelaksowana.

Rytuał na Niebieską Pełnią Księżyca

Rytuał ten najlepiej wykonać w okresie od 29 do 31 sierpnia 2023 roku.

Potrzebujesz:

  • Wybrane kadzidło do oczyszczania
  • Miskę wypełnioną wodą do 1/3 wysokości
  • 1-2 szklanki nieugotowanego ryżu lub nasion/zbóż 

1. Oczyść przestrzeń za pomocą kadzidła. Zacznij od czubka głowy i powoli osmuż całe swoje ciało. Wyrecytuj przy tym następujące słowa:

„Wszystko, co nie wspiera już mojego najwyższego "ja", zostaje usunięte z mojego ciała. Uwalniam się od wszelkich przestarzałych wzorców uniemożliwiających mój rozwój. Oczyszczam się z postaw i przekonań blokujących mój potencjał. Zrzucam ciężar, którego już jestem w stanie dźwigać na swoich barkach. Wyznaczam sobie nową intencję. Ufam, że się spełni. Dziękuję. Dziękuję. Dziękuję."

2. Usiądź wygodnie, zamknij oczy i się zrelaksuj. Oddychaj głęboko. Poczuj, jak wycisza się twój umysł, a napięcie powoli opuszcza Twoje ciało. 

3. Postaw przed sobą miskę z wodą. Wsyp do niej ryż lub inne ziarno. Pomyśl o tym, co chcesz uwolnić. Przykładowo, powiedz na głos: „Uwalniam się od cudzych osądów. Nie jestem tym, co ktoś o mnie myśli."  Za każdym razem, gdy coś z siebie uwalniasz, wsyp ryż do miski. Wyobraź sobie, że ziarno zabiera to, czego pragniesz się pozbyć. Woda działa oczyszczająco. Kontynuuj ten proces, aż szklanka ryżu stanie się pusta. Wyrzuć z siebie wszystko, co ciąży Ci na sercu.

4. Po wszystkim wyrecytuj następujące słowa:

Oczyszczam się z przeszłości. Uwalniam wszystko, co już mi nie służy. Stare odeszło, a przeszłość jest tylko pouczającym wspomnieniem. Przenoszę się do chwili obecnej. Koncentruję się na tym, co przynosi obfitość mojemu najwyższemu "ja". Widzę swoją przyszłość w pozytywnym świetle". 

5. Po rytuale wodę z ryżem najlepiej zwrócić z powrotem do ziemi. Wylej ją w ogrodzie lub do doniczki. 

6. Aby zakończyć rytuał, ponownie osmuż kadzidłem całe swoje ciało. Wyrecytuj przy tym następujące słowa:

„Otaczam się miłością i światłem. Wokół mojego ciała, umysłu i duszy tworzy się aura ochronna. Jestem bezpieczna, kochana i wsparta mocą Wszechświata. Dziękuję. Dziękuję. Dziękuję."

Po rytuale poczujesz się lżej. Z ochotą wkroczysz nowy rozdział, który otworzy przed Tobą to cudowne zjawisko.