Czary na pieniądze mogą wydawać się głupie i nieskuteczne. Jeśli jednak masz problemy finansowe i czujesz, że dopadł cię pech – nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnąć do magii i wykonać proste obrzędy. Niektórzy wierzą w ich skuteczność i wskazują, że po wykonaniu rytuałów na bogactwo odzyskali sprzyjający los, a nawet zasmakowali bogactwa.

Po co przeprowadza się rytuały na pieniądze?

 • aby uzyskać i utrzymać stabilność finansową
 • aby zwiększyć swoje szansę na wygraną na loterii
 • aby zdobyć podwyżkę lub lepiej płatną pracę
 • aby zapobiec pojawianiu się pechowych sytuacji, które nadszarpnęłyby budżetem

Dlaczego rytuał na bogactwo robimy podczas pełni?

Większość rytuałów przeprowadza się w ściśle określonych terminach. Dlaczego? Dodatkowy wpływ gwiazd sprawia, że wówczas mają szansę zadziałać lepiej. W przypadku rytuałów na bogactwo najbardziej dogodnym terminem jest pełnia księżyca.

Podczas pełni księżyca:

 • stany emocjonalne ulegają wyostrzeniu
 • intuicja i wrażliwość wzmacnia się
 • czary, rytuały, zaklęcia okazują się bardziej efektywne

Jeśli przeprowadzenie rytuału podczas pełni nie jest możliwe, wybierz okres, w którym księżyc znajduje się w fazie rośnięcia.

Świecący całą swoją mocą księżyc napełnia dodatkową energią, co sprawia, że rytuał na bogactwo podczas pełni ma szansę znacząco wpłynąć na twój los.

Jak prawidłowo wykonać rytuał na bogactwo?

Odprawianiem rytuałów na dobrobyt zajmują się wróżki i współczesne wiedźmy. Możliwe jest przeprowadzenie rytuału samodzielnie – trzeba jednak trzymać się kilku zasad.

 • Rytuały na bogactwo najlepiej przeprowadzać w czasie pełni – zanim przejdziesz do ich odprawiania, sprawdź, w jakiej fazie znajduje się księżyc
 • Przed rozpoczęciem rytuału, zrób porządek. Przede wszystkim chodzi o pozbycie się starych, nieużywanych i zniszczonych rzeczy. Zawierają w sobie negatywną energię, która może osłabić rytuał.
 • Przed wykonaniem rytuału dobrze przejść na lekką dietę czy nawet zdecydować się na post.
 • Zrezygnuj z rytuału w czasie choroby lub osłabienia – twój organizm nie będzie w stanie przyjąć księżycowej energii. Skuteczny rytuał na pieniądze wymaga zdrowego i silnego organizmu.
 • Staraj się pozytywnie nastawić – oczyść myśli, rozwiąż konflikty i problemy.
 • Jeśli przeprowadzenie zaklęć na pieniądze przypadnie ci do gustu, zainteresuj się innymi obrzędami. Rytuały miłosne mogą pomóc w odzyskaniu szczęścia w relacji z partnerem.

Rytuał na bogactwo z banknotami

Rytuał z banknotami opiera się na założeniu, że pieniądze przyciągają pieniądze. Po wykonaniu obrzędu twoje banknoty będą działały jak magnes.

Jak wykonać rytuał na bogactwo?

 1. Przygotuj banknoty w każdym nominale – czyli 10 zł, 20 zł, 50 zł, 100 zł, 200 zł i 500 zł. Okazuje się, że ich suma wynosi 880 zł. To bardzo dobra wróżba, ponieważ ósemka odpowiada finansowemu szczęściu.
 2. Podczas pełni księżyca schowaj banknoty do czerwonej koperty.
 3. Obwiąż kopertę czerwoną nitką. Zawiąż na niej 8 supełków.
 4. Połóż kopertę na parapecie tak, aby światło księżyca napełniło ją mocą.
 5. Umieść kopertę w miejscu, w którym trzymasz swoje oszczędności lub drogocenne przedmioty. Jeśli nie masz takiego miejsca, schowaj ją w kącie bogactwa. Jest to lewy kąt, najbliżej drzwi wejściowych.
 6. Nie wydawaj pieniędzy z koperty aż do kolejnej pełni.

Rytuał na bogactwo z monetami

Ten obrzęd może być również postrzegany jako rytuał na powodzenie w pracy. Jeśli okaże się skuteczny, możesz spodziewać się premii czy podwyżki.

Przygotuj:

 • zieloną lub białą świecę
 • niewielką miseczkę
 • 3 monety o niskim nominale
 • cynamon i gałkę muszkatołową
 • bawełniany woreczek

Jak odprawić rytuał na pieniądze?

 1. Wsyp do miseczki po łyżeczce przypraw i dokładnie je wymieszaj. Jeśli to możliwe, użyj srebrnej łyżeczki.
 2. Podczas mieszania wyobraź sobie sumę pieniędzy, w której posiadaniu chciałabyś się znaleźć.
 3. Rzuć trzema monetami – twoim celem jest wyrzucenie dwóch reszek i jednego orła. Powtarzaj rzut tak długo, aż uda ci się trafić na tę kombinację.
 4. Następnie przesyp przyprawy do woreczka i wrzuć do niego monety. Przewiąż go czerwoną wstążką lub nitką.
 5. Noś ze sobą woreczek – stał się amuletem, którego celem jest przyciąganie do ciebie gotówki. Podczas kolejnej pełni księżyca odśwież zawartość woreczka i przeprowadź rytuał raz jeszcze.

Rytuał na bogactwo z ziołami

Do wykonania tego rytuału będzie potrzebne kilka przedmiotów, które wzbudzają w tobie wyjątkowo pozytywne emocje. Przygotuj:

 • ulubione prezenty, otrzymane od najbliższych
 • pamiątki i przedmioty, które nastrajają cię pozytywnie i kojarzą ci się z bogactwem
 • magiczne zioła bogactwa – na przykład lawenda, bazylia, mięta
 • świece i kadzidła
 • ulubione cięte kwiaty
 • miseczka

Jak przeprowadzić rytuał na bogactwo?

 1. Podczas wykonywania tego rytuału należy być w jak najlepszym humorze. Dlatego, zanim przejdziesz do odprawiania obrzędu, odpocznij, zrób sobie długą, relaksującą kąpiel, załóż wygodne ubrania i włącz ulubioną muzykę. Zrób wszystko to, co pomoże ci poczuć się wypoczętą.
 2. Rozłóż wokół siebie przygotowane przedmioty.
 3. Połóż się i zamknij oczy. Oczyść swój umysł z natrętnych myśli.
 4. Po chwili odprężenia i relaksu, zacznij przypominać sobie miłe chwile, w których mogłaś wziąć udział, dzięki temu, że posiadałaś pieniądze – wyjazdy na wakacje, kolacje w restauracji, momenty kupowania najbliższym prezentów. Przyciągnij do swojego umysłu szereg pozytywnych myśli.
 5. Następnie włóż zioła do miseczki i podpal je. Gdy powstanie popiół, wypowiedz zaklęcie: „Zapracowałam na sukces. Jestem bogata. Los daje mi to, co najlepsze. Sięgam wyżej, zdobywam więcej, dzielę się z innymi”. Podczas wypowiadania zaklęcia spójrz na księżyc.
 6. Zakończ rytuał. Zasypiając, pomyśl o księżycowej mocy, która cię wypełnia. Wyobrażaj sobie siebie, jako człowieka bogatego i spełnionego.

Jeśli trudno ci napełnić się pozytywnymi emocjami, sprawdź, w jakim stanie znajdują się twoje czakry. Może się okazać, że powinnaś wykonać rytuał oczyszczenia.