Adidas wyznacza nowe trendy! Już dziś, 9 stycznia 2017 roku, marka oficjalnie uruchomiła działalność biegowego klubu Adidas Runners Warsaw. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o sportowcach kochających wysiłek kardio. Miejsce znajduje się w samym centrum Warszawy (przy ulicy Solec 38) i stanowi 450 m2 dużej sali do ćwiczeń wyposażonej w sprzęt treningowy, szatnie, prysznice oraz strefę chill. Jednak w projekcie najważniejsza jest biegowa społeczność, mająca wzajemnie się motywować.

– Naszym celem jest zintegrowanie środowiska ludzi, którzy uprawiają sport w Warszawie. Stworzyliśmy miejsce, w którym można komfortowo trenować, spotykać się i nawzajem inspirować – mówi Martyna Wiśniewska, kapitan Adidas Runners Warsaw. Można wziąć udział w zróżnicowanych darmowych treningach prowadzonych przez dziewięciu ekspertów Adidas Running. Oprócz treningów biegowych, obywają się również zajęcia ogólnorozwojowe, funkcjonalne oraz joga. Można też po prostu przyjść i ćwiczyć samodzielnie. Klub jest otwarty codziennie. W tygodniu w godzinach 12:00-22:00 (dodatkowo we wtorkowe i czwartkowe poranki w godz. 7:00 - 10:00), a w weekendy w godz. 8:00 – 13:00. Każdy może dołączyć do społeczności Adidas Runners!

Koniec z monotonnymi treningami w pojedynkę. Światowy brand otwiera się na Warszawę i za wszelką cenę chce zachęcić nas do ćwiczeń. Nie będziemy stawiać oporu - to wyzwanie może być początkiem ciekawej przygody!

Adidas Runners Warsaw - ZDJĘCIA >>