Ostatnio rozmawialiśmy o tym, jak nie podążać ślepo za trendami i wyrażać swoją osobowość poprzez ubrania. Temat październikowych warsztatów będzie nieco inny. Marcin Świderek, Szef Działu Mody ELLE, opowie o tym jak postawić pierwsze kroki w świecie mody, zdobyć przydatne umiejętności i zrobić dobre wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej tak, aby bez problemu zdobyć pracę w branży. Kolejna część naszego spotkania przebiegnie pod znakiem trendów. Stylistka magazynu ELLE, Maja Naskrętska wytłumaczy, jak umiejętnie dobierać trendy do własnego stylu i osobowości, a następnie uzupełniać nimi szafę tak, aby nas zdobiły, a nie przytłaczały. 

Tak było w lipcu - teraz masz kolejną szansę, aby się z nami spotkać!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Świderek (@marcinswiderek) Lip 9, 2020 o 11:19 PDT

Nie uznajesz modowych kompromisów, a Twoje stylizacje wręcz krzyczą "indywidualizm"? To dokładnie tak, jak nasze. Jak wiesz, hasło "Dress for yourself" jest nam bardzo bliskie, dlatego ponownie stało się dla nas pretekstem do zorganizowania wyjątkowego konkursu razem z Domem Mody Klif.

Zasady konkursu: 

Do formularza poniżej dodaj zdjęcie w stylizacji, która najlepiej odzwierciedla Twój styl. Baw się, szalej z wzorami, teksturami, formami i nie pozwól, aby ograniczały Cię jakiekolwiek schematy. 

Z nadesłanych fotografii wybierzemy aż 20 zwycięzców, którzy spotkają się z naszą redakcją. Na wysłanie zdjęcia masz tydzień - od 5 do 11 października. Zwycięzców przedstawimy 12 października. 

Nagrodą w konkursie są warsztaty i śniadanie z redakcją ELLE, które odbędą się w Domu Mody Klif już 15 października. Dodatkowo, w trakcie spotkania przeprowadzimy dodatkowy etap - każdy z uczestników otrzyma specjalne zadanie, a 3 osoby, które najlepiej je wykonają otrzymają vouchery o wartości 500 złotych. Mało? Jeden z laureatów wygra udział w sesji fotograficznej oraz kampanii reklamowej dla Domu Mody Klif. Trzymamy za Was kciuki! 

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj

Lista osób, które zwyciężyły w konkursie:

 1. Sylwia, małopolskie
 2. Dominika, małopolskie
 3. Aleksandra, mazowieckie
 4. Marta, pomorskie
 5. Poldi, dolnośląskie
 6. Agata, dolnośląskie
 7. Klaudia, śląskie
 8. Dominika, dolnośląskie
 9. Aniela, pomorskie
 10. Olga, mazowieckie
 11. Marta, pomorskie
 12. Anita, wielkopolskie
 13. Maria, mazowieckie
 14. Wera, mazowieckie
 15. Magdalena, mazowieckie
 16. Katarzyna, mazowieckie
 17. Galina, mazowieckie
 18. Weronika, mazowieckie
 19. Aleksandra, śląskie
 20. Kasia, mazowieckie


Gratulujemy