Nowy rok numerologiczny zaczyna się wraz z początkiem jesieni. Tym razem przywitamy go 18 września w nów Księżyca w Pannie, symbolizujący oczyszczanie i wprowadzanie długotrwałych zmian. To oznacza, że już w kolejnych tygodniach odczujemy związane z nim energie. Czy nareszcie możemy odetchnąć z ulgą po ostatnich 12 miesiącach? Stary cykl dobiegł końca, lecz ten nowy, niestety, wcale nie zapowiada się spokojniej. Z obliczeń numerologicznych wynika, że rok 2021 ma wibrację numeru pięć. Definicja tej cyfry jest taka sama jak u osób z piątką wpisaną w ich życiorys. Reprezentuje przełom, transformację, poszukiwanie siebie i podróże. Spodziewajmy się niespodziewanego.

Nów Księżyca w Pannie 2020 - co oznacza? >>

Nowy rok numerologiczny 2021 - jaki będzie?

Piątka to liczba znajdująca się w połowie cyklu numerologicznego. Uważa się ją za bardzo kluczową, gdyż symbolizuje okres wolności, intensywnych zmian oraz transformacji. Może być ekscytująca i szczęśliwa, ale też bolesna czy osamotniona. Jako rok, będzie zachęcać ludzi do osiągnięcia poczucia wolności przez odbycie przygody, podczas której odnajdziemy swoje powołanie. Za chwilę się okaże, że rok 2020 był tylko wprowadzeniem do tego, co nadchodzi. W wibracji piątki poczujemy w sobie zdolność do wprowadzania przełomowych zmian, jakie od dawna chodziły nam po głowie. Podejmiemy się nowych inicjatyw, czując przy tym, że rosną nam skrzydła. Zaczniemy kierować się ciekawością oraz niezmożonym pragnieniem wolności. Nareszcie mamy szansę przeskoczyć samych siebie, by przezwyciężyć własne granice. Piąty rok wystawi nas na wielką próbę, po drodze obnażając wszystkie wewnętrzne słabości. Skusi nas do tego, by łamać tabu i pozbyć się balastu ciążącego na sercu. Wszystko, co nagromadziło nam się emocjonalnie w roku 2020, będzie musiało w nim zostać. Rok 2021 porwie nas z przytupem, nieoczekiwanie zmieniając nasze życie. Z możliwych scenariuszy, możesz odkryć nowe miejsca i nieznane dotąd towarzystwo. Czynniki zewnętrzne sprowokują w tobie zmiany, dzięki którym jeszcze bardziej zestroisz się ze sobą. 

Piąty rok daje szansę, aby zmienić swoje życie, podążając w zupełnie nowym kierunku. 

Najlepszym sposobem, by przejść przez tę podróż, jest całkowita zmiana nastawienia. Rok 2020 był ograniczający. Blokował nam wiele możliwości. W nowym roku musisz skupić się na byciu elastyczną i chętną na pojawiające się szanse. To będzie wymagało otwartego umysłu oraz odwagi, by dać porwać się przygodzie. Życie w Piątce będzie pełne wyborów, z których żaden nie jest jedynym właściwym. Podejmuj tylko te wyzwania, które odnoszą się do twoich najprawdziwszych pragnień. Nie działaj pod wpływem kaprysu. Chwytanie się każdej możliwej opcji również niekorzystnie wpłynie na twój los. Skoncentruj się wyłącznie na swoich priorytetach, a Wszechświat pomoże ci osiągnąć sukces.

Numerologia 2021- oblicz swój rok osobisty

Żeby poznać szczegółową prognozę na ten rok, która odnosi się do twojego życia, powinnaś obliczyś swój rok osobisty. Lata osobiste to w numerologii cykl życia człowieka trwający 9 lat. Gdy ostatni cykl dziewiąty dobiega końca, zaczyna się ponownie pierwszy i tak dalej. Każdy rok osobisty przynosi ze sobą inne wydarzenia czy rozterki duchowe. Warto wiedzieć, w którym roku aktualnie się znajdujesz, by przygotować się na to, co może się stać, lub zaplanować coś bardzo ważnego. Ta wiedza pomaga pewniej myśleć o przyszłości i podejmować właściwe działania. Dzięki niej dowiesz się, na czym się skupić, czego unikać, kiedy masz szansę poznać swoją miłość, założyć rodzinę, osiągnąć sukces, albo po prostu przeczekać burzę. 

Rok osobisty to twoja indywidualna przepowiednia na nowy rok. 

Nowy rok numerologiczny zaczyna się z początkiem każdej jesieni, toteż do swojej daty urodzenia dodajemy już rok, który kalendarzowo rozpocznie się w styczniu. Każdy rok posiada własną wibrację. Może się okazać, że w roku 2021 o wibracji 5 znajdziesz się w 7 roku osobistym. Sprawdź, co to dla ciebie oznacza.

Dodaj miesiąc urodzenia + dzień urodzenia + uniwersalny numer roku

Dla roku 2021 uniwersalnym numerem roku jest liczba 5, ponieważ 2+0+2+1 = 5

Dla roku 2022 = 6

Przykład: osoba urodzona 24.05.1991 chce wiedzieć, w jakim roku osobistym jest w 2021.

Sumujemy: 2+4+0+5+2+0+2+1 = 16 = 1+6 = 7

Osoba urodzona 24 maja 1991 w roku 2021 będzie w 7 roku osobistym.

Znaczenie lat osobistych:

1 rok osobisty

Osobisty rok 1 otwiera 9-letni cykl. To rok nowych początków, przygód oraz wielkich życiowych zmian. Miej więc oczy otwarte na nowe możliwości. Nadszedł czas na podjęcie działań, inicjatywę i określenie swoich celów. Przyjdzie do ciebie energia sprzyjająca temu, by wreszcie wydarzyło się coś "wow". Wszystko, co rozpoczniesz w tym roku, na pewno zaowocuje w przyszłości. Teraz staniesz się panią swojego losu, lecz unikaj uporu, pośpiechu czy lekkomyślności. Twoja niezależność będzie ważną częścią tego cyklu. Nauczysz się polegać na swojej intuicji i zaufasz wrodzonym umiejętnościom. Jeśli jednak zlekceważysz otrzymane szanse, które wyraźnie nakreślą się w twoim życiu, nie otrzymasz ich ponownie przez kolejne 9 lat, aż do rozpoczęcia się nowego cyklu. Chyba nie chcesz odłożyć tego w czasie? Działaj!

2 rok osobisty

Osobisty rok 2 to rok, w którym zwolnisz tempo, w porównaniu do roku poprzedniego. Masz prawo odpocząć. Dzięki temu odmłodzisz swojego ducha oraz poszerzysz światopogląd. W tym roku skoncentruj się na relacjach biznesowych i rodzinnych. Bądź gotowa, gdyż ktoś z twoich bliskich (najpewniej starsza osoba) będzie potrzebować twojego wsparcia. Ten rok służy zawieraniu dobrych relacji, które staną się dla ciebie korzystne w przyszłości. To także idealny czas na nową miłość lub pogłębienie więzi z partnerem. Musisz także poświęcić trochę czasu dla siebie i skoncentrować się na własnych potrzebach. Podążaj za tym, co daje ci szczęście, na widok czego serce bije szybciej. Rok drugi daje nam szczerość, odwagę i swobodę w wyrażaniu swoich emocji. Nie będziesz się bać poprosić kogoś o pomoc, gdy nadarzy się taka sytuacja. Koniecznie słuchaj swojej intuicji -  w wibracji dwójki jest wyjątkowo silna i poprowadzi cię w dobrym kierunku!

3 rok osobisty

Osobisty rok 3 to rok szczęścia. Jego sekret tkwi w życiu towarzyskim i relacjach. To szczyt kreatywności oraz chęci do życia. W roku trzecim będziesz pielęgnować wewnętrzne piękno i poczujesz wielką wdzięczność do tego, co masz. Nie koncentruj się na tym, co straciłaś lub czego nie udało ci się osiągnąć. Najbliższe miesiące przyniosą rozluźnienie. Baw się dobrze, ale nie trać z oczu swoich celów. Teraz będziesz pożądana w wielu kręgach, otrzymasz uznanie innych ludzi. Starzy znajomi pojawią się na horyzoncie, aby na nowo ożywić twoje życie. Wyrażaj siebie, bo to, co robisz w roku trzecim, odbije się echem po całym świecie. Szczególnie w dziedzinie sztuki lub umiejętnościach werbalnych i pisanych. W tym czasie twoja uwaga będzie odciągnięta od myślenia o finansach i własnym biznesie. Na to siłę przyniesie kolejny rok, więc na razie korzystaj z przyjemności. 

Numerologia - którą liczbą jesteś? >>