Od kilku dni drogeriach Rossmann część półek świeci pustkami. W związku z epidemią koronawirusa, klienci masowo zaczęli kupować preparaty do dezynfekcji i artykuły higieniczne, takie jak mydła, żele antybakteryjne, chusteczki, papier toaletowy czy ręczniki papierowe. Powstała obawa o to, że część osób nie będzie mogła zaopatrzyć się w niezbędne produkty. Dlatego sieciówka zdecydowała się na nałożenie limitów w sprzedaży – od dziś każda osoba może kupić do trzech sztuk wybranych kosmetyków i środków higienicznych. Oto oficjalny komunikat Rossmann, który udało nam się uzyskać:

„Z uwagi na aktualną sytuację w kraju, wprowadziliśmy obecnie we wszystkich drogeriach w Polsce możliwość zakupienia maksymalnie 3 sztuk tego samego produktu. Prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do naszej prośby. Decyzja ta jest podyktowana naszą troską o wszystkich Klientów - chcemy, żeby każdy mógł u nas zakupić to, czego potrzebuje.”

Promocja Rossmann do -55%: rusza słynna akcja drogerii na maj 2020. TOP 5 kosmetyków do makijażu, które warto kupić po obniżonej cenie >>

Co więcej, Rossmann na swoim oficjalnym fanpage'u na Facebooku ogłosił, że odwołuje najbardziej oczekiwaną przez wszystkich promocję -55% na kosmetyki do makijażu, która była planowana na 21 marca:

Zapewniamy, że robimy co w naszej mocy, by zapewnić bezpieczeństwo zarówno Wam, naszym Klientom, jak i naszym Pracownikom. Dlatego też podjęliśmy decyzję, że przekładamy tak bardzo wyczekiwaną promocję na kosmetyki do makijażu! Planowaliśmy ją na pierwszy dzień wiosny - na 21 marca, o czym już zaczęto mówić w sieci. Nie chcemy jednak kusić Was w tym trudnym czasie takimi akcjami. Jak wiecie – jeśli możesz #zostanwdomu. Nie warto ryzykować zdrowiem swoim i swych bliskich! Promocja ta na pewno jeszcze się odbędzie – damy znać kiedy, gdy tylko aktualna sytuacja zostanie opanowana.

Dobra wiadomość jest taka, że zakupy w sieciówce możecie robić bez obaw przez internet. Do 15 marca (czyli jeszcze 2 dni) trwa wielka obniżka do -60% m.in. na kosmetyki do włosów i markowe perfumy.

Jak zrobić żel antybakteryjny do rąk w domu? Poznaj przepis na skuteczny płyn do dezynfekcji rąk >>

Zobacz: Promocja Rossmann do -60%: 10 kosmetyków, na które polujemy