Polacy kochają kryminały. I to nie nie tylko te produkcji amerykańskiej, brytyjskiej czy skandynawskiej. Lokalne tytuły również mają wielu fanów, a zwłaszcza "Rojst", który najpierw powstał na zlecenie nie istniejącej już platformy Showmax. Potem za ten projekt wziął się Netflix i dziś możemy powiedzieć, że czeka nas zakończenie tej trylogii. O czym będę najnowsze odcinki? Jaka tajemnica nas czeka?

"Rojst: Millenium" - finał słynnej trylogii już niedługo trafi na Netflix

"Przewodnikiem po przeszłości będzie postać młodego kierownika hotelu Centrum, stawiającego pierwsze kroki w swojej przebojowej karierze, zagrana brawurowo przez Filipa Pławiaka. U progu millenium stare sprawy zyskają drugie dno, a znani bohaterowie zmierzą się z zupełnie nowymi zbrodniami, kryminalnymi historiami i nieoczywistymi tropami. Odkryją, gdzie zrodził się i dokąd zmierza cały mrok kryjący się w lesie na Grontach" - możemy przeczytać w oficjalnej informacji prasowej.

Reżyserem i scenarzystą kolejnych odcinków (przy współpracy z Filipem Bajonem) jest i tym razem Jan Holoubek. Na ekranie pojawią się: Magdalena Różczka, Łukasz Simlat, Filip Pławiak, Piotr Fronczewski, Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Janusz Gajos, Tomasz Schuchardt, Agnieszka Żulewska, Michał Pawlik, Ewelina Starejki, Marcin Bosak, Vanessa Aleksander, Wanda Marzec, Mikołaj Chroboczek, Konrad Eleryk, Tomasz Sapryk, Marianna Gierszewska, Wojciech Kalarus, Maria Kania, Michalina Łabacz, czy Antoni Sała.

"Rojst: Millenium": data premiery na Netflix. Zobacz teaser i zdjęcia promujące nowe odcinki

Na trzeci sezon "Rojst" nie trzeba czekać długo. Premierowa seria, składająca się z 6 odcinków, trafi na serwis streamingowy 28 lutego. Poniżej znajdziecie oficjalne kadry z serialu.