Uma Thurman, ma okazję ponownie współpracować Samuelem L. Jacksonem, na planie komedii kryminalnej "The Kill Room". Film opowiada historię właścicielki ekskluzywnej galerii sztuki, która zostaje wciągnięta w intrygujący przekręt prania brudnych pieniędzy. Płatny zabójca, w którego rolę wciela się Joe Manganiello, tworzy sztukę awangardową z narzędzi swoich zbrodni, a jego pomocnik, zagrany przez samego Samauela L. Jacksona, nawiązuje kontakt z właścicielką galerii. Sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy ich nietypowa twórczość staje się sensacją na rynku sztuki.

Niespodzianką dla fanów kina będzie występ córki Umy Thurman. Maya Hawke, znana głównie z roli Robin w serialu "Stranger Things" na platformie Netflix, podzieli ekran z matką w tej pełnej akcji i humoru produkcji. Oprócz aktorstwa, młoda artystka jest utalentowaną wokalistką i songwriterką.

Uma Thurman i Samuel L. Jackson mieli już wcześniej okazję razem wystąpić w kultowym filmie Quentina Tarantino, "Pulp Fiction" z 1994 roku. Teraz po latach ponownie spotykają się na planie, aby dostarczyć widzom niezapomnianych wrażeń w "The Kill Room".

Reżyserią tej produkcji zajmuje się Nicole Paone, która zapowiada, że widzowie zostaną zaskoczeni nie tylko zabawnymi momentami, ale również niekonwencjonalnym podejściem do tematu sztuki i zbrodni. Scenariusz filmu powstał pod ręką Jonathana Jacobsona, który obiecuje oryginalną i wciągającą fabułę.