Książęta i księżniczki za kulisami pokazu Roberta Kupisza zrobili sobie chyba tysiąc selfies. Nic dziwnego - stylizacja z udziałem wielkich puchowych kurtek, welurowych sukienek i koron z pluszu i jeansu aż prosiły się o posty na Instagramie. Sety modelek i modeli rozpisano wcześniej na poszczególne elementy i na etapie przymiarek zrobiono zdjęcia, które na backstage'u wisiały jako ściągawka dla stylistek.

O fryzury modelek na pokazie zadbała kultowa australijska marka MUK. Manicure to dzieło wizażystek Indigo Nails, które pracowały na pięciu kolorach lakierów wybranych osobiście przez roberta.

Największe wrażenie robił jednak make up modelek. Złocistą poświatę skóry wizażyści osiągnęli kosmetykami James Read Tan a makijaż ze srebrzystą powieką wykonano kosmetykami Bobbi Brown.

W królewski klimat pokazu idealnie wpisała się linia kosmetyków James Read Tan –ekskluzywne samoopalacze, które dodały modelkom delikatnej złocistej poświaty.

Zwróćcie uwagę na dodatki - Robert zaplanował w tym temacie połączenie błyszczących sandałów Kazar z wyprodukowanymi przez markę Gatta skarpetami z logo QПШ. Co z biżuterią?

Wśród partnerów pokazu na zaproszeniach wyczytaliśmy marki Elixa i Aztorin. Na zdjęciach zobaczycie złote bransolety marek.