Przez ostatnich kilka tygodni mogliśmy zobaczyć zdjęcia, na których Rita Ora paraduje po ulicach Nowego Jorku, czy Londynu w rzeczach marki Adidas. Wokalistka, znana z genialnego miksowania eleganckich rzeczy ze sportowymi, nie wzbudziła tymi stylizacjami zaskoczenia, ale uważniejsi fani mogli się domyślać, że coś jest na rzeczy. Teraz już wiemy, że część ubrań pochodziła z premierowej kolekcji Brytyjki dla Adidas Originals.

Rita Ora dla Adidas Originals

Autorska kolekcja Rity Ory będzie podzielona na pięć mniejszych linii: Black (premiera 21.08.2014), Pastel i Colorblock Packs (premiera 4.09) oraz Spray i Roses (premiera 01.11). Składać się na nią będą buty, okrycia wierzchnie (np. kurtki skórzane) oraz akcesoria. Ceny będą się wahać od 30 do 500$. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zdjęcia z kampanii!

 

Na liście dotychczasowych współpracowników Adidas Originals znajdziemy takie nazwiska, jak Mary Katrantzou, Pharrell Williams, Snoop Dogg, Jeremy Scott, a także marki -  Topshop, The Farm Company, Opening Ceremony.

Zobacz Ritę Orę w ubraniach z metką "Adidas". Które z nich pojawią się w premierowej kolekcji?