Piątkowy wieczór w wannie? Nie dla Rihanny! Artystka została zauważona ze swoim partnerem A$AP Rockym, gdy wychodzili z nowojorskiego hotelu Four Seasons w drodze na prywatną imprezę zorganizowaną na torze RPM Raceway w Jersey City, New Jersey. To dalszy ciąg celebracji z okazji 35-tych urodzin rapera - kilka dni temu świętowali je w prestiżowej restauracji Carbone. 

W ten szczególny piątkowy wieczór Rihanna stworzyła swoją wersję klasycznego kanadyjskiego smokingu. Założyła oversize'ową koszulę z tkaniny chambray, całkowicie rozpiętą i zestawioną z luźnymi dżinsami z wysokim stanem. Dodała do tego biały top odsłaniający dekolt z wiązaniem z przodu i wystającym koronkowym czarnym stanikiem. Aby podkreślić dekolt, Rihanna przystroiła się warstwami naszyjników z diamentami i kamieniami szlachetnymi, które spływały kaskadami po jej klatce piersiowej.

Jackson Lee/Getty Images

Uzupełnieniem jej stroju był perłowy pierścionek koktajlowy i kwadratowe okulary przeciwsłoneczne. Najważniejszym elementem jej stroju było niewątpliwie obuwie - czarne czółenka Marie Antoinette marki Balenciaga z fikuśnymi, zakręconymi, satynowymi kokardkami, które pokrywały lakierowaną czarną skórę, prowadzącą do ostrego spiczastego czubka.

mat. prasowe Balenciaga

RIhanna postawiła na stonowany makijaż, decydując się na usta w kolorze nude i fale z efektem "wet look".

Przypomnijmy, że dopiero w sierpniu świat dowiedział się o drugim dziecku Rihanny i A$AP Rocky'ego, Riot Rose Mayers, które potajemnie powitali w swojej rodzinie. Od tego czasu ich związek wydaje się rozkwitać. Anonimowy informator ujawnił: "Rihanna i A$AP mają się teraz świetnie. Są tak podekscytowani powiększeniem swojej rodziny i są tacy zjednoczeni, jeśli chodzi o rodzicielstwo. Świetnie się razem bawią i są w sobie bardzo zakochani".