Rihanna dla River Island - kolekcja na lato 2013

Rihanna dla River Island - druga kolekcja autorstwa gwiazdy!, fot. serwis prasowy

Po udanym debiucie Rihanna powraca z drugą kolekcją seksownych ubrań i dodatków na lato 2013. Wygląda na to, że współpraca gwiazdy z River Island nie skończy się na pojedynczej kolekcji - tym razem Rihanna, z pomocą projektanta Adama Selmana, podjęła się zaprojektowania kolekcji na lato.

W kolekcji znajdują się takie ubrania, jakie gwiazda sama chętnie by założyła - w końcu to możliwość stworzenia czegoś we własnym, niepowtarzalnym stylu skłoniła Rihannę do wejścia w rolę projektantki. Króciutkie topy, jeansowe kurtki, mocno wycięte kostiumy z wysokim stanem, półprzezroczyste koszule i klasyczne sandałki na szpilce - to ubrania, które zdecydowanie wpisują się w styl gwiazdy.

Niestety nie znamy jeszcze polskich cen ubrań z kolekcji Rihanna dla River Island, ale postaramy się je uzupełnić w najbliższym czasie.

Poniżej prezentujemy wideo z backstage'u przygotowań letniej kolekcji, dzięki któremu wiemy trochę więcej na temat tego, czego mamy się spodziewać po letniej kolekcji Rihanna dla River Island.

Zobacz, co znajdziemy w kolekcji Rihanna dla River Island na lato 2013 w GALERII.

Rihanna dla River Island - zapowiedź letniej kolekcji

Letnia kolekcja Rihanna dla River Island dostępna będzie w wybranych sklepach w całej Polsce oraz w sprzedaży online od 25 maja 2013 roku.

Rihanna dla River Island wiosna 2013 - znamy ceny!