Zimowa kolekcja Rihanna for River Island składa się z 40 elementów: oversize'owych kurtek, sukienek, płaszczy oraz kombinezonów. Całość tworzy połączenie "soft and hard", czyli esencję stylu Barbadoski. Wokalistka wybrała na nadchodzącą zimę takie materiały jak denim, tartan, a także zamsz.

W ostatniej odsłonie współpracy wokalistki z brytyjską sieciówką pojawią się również limitowane rurki z imitacji wężowej skóry, szorty, spódnice, czapka truckerka oraz na wzór tradycyjnych kozackich, czyli cossak hat. Na całym świecie będzie dostępnych tylko 100 sztuk tych specjalnie wyselekcjonowanych rzeczy.

"Współpraca z River Island od początku była dla mnie nowością. Pozwolili mi robić co chcę, dostałam pełną wolność. Wiosną inspirowało mnie tak wiele rzeczy, że totalnie pochłonęło mnie tworzenie kolekcji. Jesienią i zimą postanowiłam zaryzykować i wcielić w życie część tamtych pomysłów, używając różnych technik", skomentowała Rihanna.

Kolekcja Rihanna dla River Island trafi do sklepów już 7 listopada, m. in. do Poznania (Stary Browar) i Warszawy (Arkadia, Galerii Mokotów, Złótych Tarasów). 

Rihanna dla River Island zima 2013 >>