Bo jeśli jesień ma wyglądać tak, jak najnowsza kampania marki Reserved, to wchodzimy w to w ciemno. Ciepłe, miękkie słońce, lazurowa woda i dwie świetne modelki w rolach głównych - Aliet Sarah i Mariam de Vinzelle. 

Aliet Sarah, okrzyknięta przez magazyn „Love” jedną z najważniejszych twarzy nowego pokolenia, karierę rozpoczęła w wieku osiemnastu lat, a już trzy lata później pojawiła się na najważniejszych pokazach w Paryżu i Mediolanie. Mariam zadebiutowała w 2017 roku, od tamtej pory regularnie pracuje na wybiegu i pozuje do sesji, również okładkowych, dla magazynów mody z całego świata. U schyłku lata obie stanęły przed obiektywem Frankiewicz & Rożniata, pozując w elementach z najnowszej kolekcji Reserved. 

Reserved na jesień 2021

A ta nie tylko wpisuje się w coroczne wymagania sezonu, ale również spełnia listę naszych trendowych zachcianek. W kolekcji Reserved na jesień 2021 znalazły się oczywiście pikowane kurtki i długie płaszcze, ale w jaskrawych kolorach - od neonowego różu, przez czerwień i błękit. Klasyczne marynarki zastąpiły krótkie, skórzane bomberki, a dzianinowe sukienki ozdobiły ultraseksowne wycięcia odsłaniające biodra. Czy może być lepiej? 

"To mieszanka różnych inspiracji. Otulające pikowane kurtki w mocnych kolorach, opartowski deseń psychodelicznej szachownicy, cięższe kraciaste marynarki zestawione z satynowymi bieliźnianymi topami i sukienkami łączy motyw przewodni: przyciągające się przeciwieństwa." 

Tłumaczy Reserved. W nowej kolekcji to, co delikatne, zostało zderzone z tym, co surowe, mat połączono z połyskiem, a strukturę z delikatnymi materiałami. Z tych kombinacji powstała jesienna garderoba kapsułowa, która aż prosi się o tworzenie warstw i ubieranie "na cebulkę". 

Dodatki? W tej kategorii niepodzielnie królują lata 90. Jesienią nosimy combat boots na traktorowych podeszwach, kozaki z wysoką, miękką cholewką i torebki-bagietki na krótkich rączkach lub grubym łańcuchu. Wzorem skandywskich it-girls wybieramy duże, kraciaste, "bazarowe torby" i przywiązujemy szczególną uwagę do detali - falowanych obszyć dzianin i romantycznych dekoltów o kształcie serca. 

Ubrania z jesiennej kampanii będą pojawiać się w wybranych salonach marki Reserved oraz online na reserved.com od dnia 14.09.2021 r.  

Kampania:

Fotografowie: Frankiewicz & Rożniata  

DOP: Bart Pogoda 

Styling: Ewelina Gralak 

Make up: Wilson 

Stylizacja włosów: Michał Bielecki  

Set design: Ania Witko  

Modelki: Aliet Sarah @Elite; Mariam de Vinzelle @Viva Models 

Produkcja: Warsaw Creatives