Uwaga, nie chodzi o Agenta 007, czyli Jamesa Bonda, choć od dawna plotkuje się, że Regé-Jean Page idealnie pasowałby do tej roli. Chodzi o inną kultową postać. Co wiemy o tej premierowej produkcji?

Regé-Jean Page zagra w nowym serialu! To remake kultowej produkcji z lat 60., a gwiazda "Bridgertonów" zagra główną rolę

Choć nadal opłakujemy wieść, że w 2. sezonie "Bridgertonów" zabraknie księcia Hastings kariera Regé-Jean Page ma się całkiem dobrze. Aktor zagra w wysokobudżetowym filmie Netflixa z udziałem Ryana Goslinga, Chrisa Evansa oraz Any De Armas. "The Gray Man", bo o nim mowa, ma być najdroższym tytułem w historii tej platformy, a fabuła jest adaptacją debiutanckiej powieści Marka Greaneya z 2009 roku o tym samym tytule. To jednak nie koniec projektów z Regé-Jean Page'em. Właśnie dowiedzieliśmy się, że gwiazdor nakręci kolejny serial - chodzi o remake "Świętego"!

"Święty" to serial sensacyjny opowiadający historię Simona Temple'a, inteligentnego włamywacza będącego współczesną wersją Robin Hooda. Postać stworzył pisarz Leslie Charteris, a w latach 60. ubiegłego wieku tę postać zagrał Roger Moore. "Święty" doczekał się również filmu pełnometrażowego z Valem Kilmerem (1997 rok).

Początkowo w tym projekcie miał być Chris Pine, jednak zdecydowano się w końcu na Regé-Jean Page'a, co na pewno ucieszy rzeszę fanów Brytyjczyka. Autorem scenariusza filmu jest aktor i dramatopisarz Kwame Kwei-Armah.