Szykuje się kolejny hit na Netflix! "The Gray Man" już niedługo trafi na słynną platformę streamingową. 

Regé-Jean Page, Ryan Gosling i Chris Evans zagrali w nowym filmie Netflix! "The Gray Man" ma największy budżet w historii platformy

Już sama obsada robi wrażenie. Początkowo ujawniono jedynie, że w "The Gray Man" zagrają Ryan Gosling, Chris Evans oraz Ana De Armas. Teraz wiemy, że ta lista znanych nazwisk jest o wiele dłuższa. Angaż otrzymali także Regé-Jean Page (gwiazda serialu "Bridgertonowie"), Billy Bob Thornton, Alfre Woodard, Wagner Moura, Jessica Henwick, Dhanush, a także Julia Butter. Wow! Za reżyserię odpowiedzialni są bracia Russo. Anthony i Joe mają na swoim koncie takie hity jak "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz", "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", "Avengers: Wojna bez granic", "Avengers: Koniec gry", "21 mostów", netfliksowy "Tyler Rake: Ocalenie" czy "Cherry". 

Co ciekawe, "The Gray Man" miało najpierw wyprodukować Sony, ale latem ubiegłego roku projekt trafił na rynek. Jak podaje serwis Deadline, Netflix szybko wykupił prawa do tego filmu i zaangażował do niego Goslinga oraz Evansa. Podobno Netflix wydał na tę produkcję aż 200 mln dolarów!

"The Gray Man". O czym jest nowy film Netflix z Ryanem Goslingiem, Chrisem Evansem, Aną de Armas i Regé-Jean Page'em?

"The Gray Man" to adaptacja debiutanckiej powieści Marka Greaneya z 2009 roku o tym samym tytule. To historia Courta Gentry'ego, byłego agenta CIA, a dziś zabójcy na zlecenie (w tej roli Ryan Gosling). Mężczyznę ściga inny eksagent, Lloyd Hansen (Evans), który chce uniemożliwić Gentry'emu uratowanie swojego opiekuna sir Donalda Fitzroya i jego rodzinę w Normandii. W tle rozgrywa się jeszcze sprawa wartego miliard dolarów kontraktu na interesy naftowe w Nigerii oraz zemsta za zabójstwo brata prezydenta tego kraju.

"The Gray Man": zwiastun