REFORMY to nowa propozycja na wiosnę, w ELLE.pl spotkacie się z nią po raz pierwszy. Nowa marka działa pod hasłem: "Bielizna, którą trzeba eksponować. Kostiumy kąpielowe, które można nosić jako bieliznę." Jak to możliwe? Przecież bielizna na plaży kojarzy się z najgorszymi koszmarami bałtyckiego wybrzeża.

Podwójne przeznaczenie kompletów z metką REFORMY to zasługa zastosowanych tkanin i nowoczesnego designu. W elastycznej dzianiny i jedwabnego tiulu projektantka marki Ewelina Rosłaniec tworzy projekty o odważnych, geometrycznych cięciach i wyjątkowej architektonicznej konstrukcji. Perfekcyjnie łączą klimat retro (wyszczuplająca majtki z podwyższonym stanem) i futurystyczną formę. Główną inspiracją dla projektantki był styl art déco, XX-wieczna odpowiedź na rozbuchany ornamentalizm secesji. Kojarzony z wszelkiego typu sztuką użytkową, w latach 20. inspirował proste geometryczne podziały amerykańskich wieżowców i ultranowoczesnej biżuterii.

Pierwsza kolekcja marki REFORMY nosi tytuł "9". Znajdziecie w niej wygodne miękkie biustonosze, figi z podwyższonym stanem i zmysłowe body z geometrycznymi wycięciami. Przydadzą się na plaży i rozwiążą problem odkrywających ciało letnich streetwearowych ubrań. Geometryczne detale biustonoszy świetnie będą wyglądały w wycięciach tank topów i casualowych sukienek. Body z diagonalnymi cięciami może być też bazą dla bardzo modnych w tym sezonie smokingowych kamizelek w stylu Balenciagi.

Zobaczcie pierwszą sesję promującą REFORMY. Na zdjęciach zdolnej młodej fotografki Katrzyny Bielskiej w Reformach pozuje eteryczna Karina z Model Plus. Sprzedaż ruszy już wkrótce, na razie szukajcie nowej marki na Facebooku.

Pierwsza kolekcja marki REFORMY w GALERII >>>

Studio - Daylight Studio
Fotograf - Katarzyna Bielska
Make up i włosy - Karolina Ciszewska
Stylizacja i scenografia - Ewelina Rosłaniec
Modelka - Karina/Model Plus