Brakuje wam komedii romantycznych? Netflix szykuje już nowości na 2023 rok, a w planach znalazło się miejsce dla filmu o miłości z uwielbianą przez widzów Reese Witherspoon. Co wiemy o "U ciebie czy u mnie"?

Reese Witherspoon i Ashton Kutcher zagrali w nowej komedii romantycznej dla Netflix

"U ciebie czy u mnie?" to film romantyczny oparty na scenariuszu autorstwa Aline Brosh McKenny („Diabeł ubiera się u Prady”, „Crazy Ex-Girlfriend”). Będzie to też jej debiut reżyserski. Producentami filmu są Jason Bateman i Michael Costigan (Aggregate Films), jak również Witherspoon i Lauren Neustadter (Hello Sunshine)

"U ciebie czy u mnie?": fabuła filmu z Reese Witherspoon i Ashtonem Kutcherem

"Debbie (Reese Witherspoon) i Peter (Ashton Kutcher) są najlepszymi przyjaciółmi, chociaż bardzo się różnią. Ona lubi spokojne życie z synem w Los Angeles. On najlepiej czuje się w tętniącym życiem Nowym Jorku. Gdy na tydzień zamieniają się domami, oboje uświadamiają sobie, że zmiana może wyjść im na dobre" - tak brzmi oficjalny opis nowej komedii romantycznej od Netfliksa.

Oprócz tej znanej dwójki angaż do filmu otrzymali też Jesse Williams, Steve Zahn, Tig Notaro, Zoe Chao, Rachel Bloom czy Shiri Appleby.

"U ciebie czy u mnie?": premiera na Netflix. Kiedy? Zwiastun komedii romantycznej

Platforma ujawniła też kiedy filmu możemy spodziewać się na Netfliksie. Premierą odbędzie się tuż przed Walentynkami a dokładnie 10 lutego 2023 roku. Odliczacie już dni?