"Your Place Or Mine": fabuła

Ta komedia romantyczna ma szansę stać się ogromnym hitem! Nie tylko z powodu gwiazdorskiej obsady, czyli Reese Witherspoon oraz Ashtona Kutchera, ale również dzięki scenarzystce, która na swoim koncie ma już takie hity filmowe jak "Diabeł ubiera się u Prady" czy "27 sukienek". O czym będzie opowiadała kolejna komedia romantyczna autorstwa Aline Brosh McKenna?

Według Deadline, "Your Place Or Mine" będzie śledzić historię dwójki najlepszych przyjaciół, których dzieli spora odległość, ponieważ mieszkają na przeciwległych wybrzeżach Stanów Zjednoczonych. W pewnym momencie postanawiają jednak, że zamienią się domami na tydzień, a wtedy ich życie mocno się zmieni. Zalatuje nam tu trochę "Holiday", w którym zagrała Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law i Jack Black, ale w mniej świątecznej wersji...Na co wcale nie narzekamy!

"Your Place Or Mine": obsada

Póki co jedynymi potwierdzonymi członkami obsady nowej komedii romantycznej Netflixa są Reese Witherspoon i Ashton Kutcher. Coś nam jednak mówi, że reszta obsady będzie również obsadzona gwiazdami!

"Your Place Or Mine": premiera

Jak na razie nie ma żadnych szczegółów odnośnie tego, kiedy możemy spodziewać się premiery "Your Place Or Mine". Wiemy jednak, że Jason Bateman (Ozark) wyprodukuje go z Michaelem Costiganem pod szyldem Aggregate Films.