Local Heroes po współpracy z Disney'em dalej spełnia swój american dream. Dla marki Reebok Areta Szpura i Karolina Słota zaprojektowały pastelową wersję modelu butów NPC II NE i bez cienia żenady ozdobiły go różowym i fioletowym futrem. Tak, będziemy to nosić. Niezależnie od tego, czy stuknęła nam już 30-tka, 40-tka i od jak dawna nie robimy balonów z gumy do żucia. I wiecie, co jest najfajniejsze? Że te buty "propsuje" już świat poważnych sneakerheadów. Buty już dotarły do naszej redakcji i przyjrzeliśmy się im bliżej. Detale zobaczycie na naszych zdjęciach w galerii, tuż za zdjęciami z kampanii.

Co wiemy o tej kolekcji?

Reebok Classics x Local Heroes - jak to się zaczęło?

To nie pierwsza współpraca marki Reebok z Local Heroes. Wcześniej  okazji 25-lecia modelu Ventilator Reebok nawiązał współpracę z Aretą Szpurą. Buty miały klasyczną białą cholewkę z hologramową wstawką i motywem tęczy, którą dziewczyny z Local Heroes uczyniły już niemal autorskim wzorem.Całość została wtedy uzupełniona sznurówkami, na których znalazło się motto marki, które zbudowało jej popularność: „Doing Real Stuff Sucks”. Areta i Karolina trochę nam już dorosły, tak samo jak ich wierne fanki. Kochamy je wprawdzie za bycie wiecznymi dziewczynkami, które do kurtek bez żenady wpinały nam tęczę i jednorożce, ale jesteśmy ciekawe dalszego rozwoju marki. Nowe projekty i nowa kampania zdradzają już, czego możemy się spodziewać.

Tym razem już jako duet dziewczyny zrobiły dla Reeboka naprawdę szaloną wersję klasyków - ich NPC II NE jest kumulacją wszystkich "dziewczyńskich" trendów. 

Reebok Classics x Local Heroes - jak wyglądają?

Buty Local Heroes X Reebok NPC II NE

Reebok NPC II NE by Local Heroes są pastelowe i zostały zaprojektowane w dwóch kolorach: różowym (Polished Pink Sku) i fioletowym (Pink Oasys Sku). Do pierwszych obok klasycznych sznurowadeł dołączono srebrne, a do drugich metaliczno-fioletowe. Cholewkę butów zdobi panel z futrem syntetycznym maskujący sznurówki, który można zdjąć i nosić sneakersy w minimalistycznej wersji. Cholewa wykonana została z wysokiej klasy skóry naturalnej z perforacjami zapewniającymi cyrkulację powietrza. Wewnątrz znajdziemy wyjmowaną wkładkę oraz wyściółkę z miękkiego materiału tekstylnego w tęczowym melanżu przypominającym kultowe lody Algidy - Zapp. Całość osadzono na podeszwie, którą tworzy amortyzująca pianka EVA i odporna na ścieranie guma z widocznym punktem pivot. 

via GIPHY

Reebok Classics x Local Heroes - kiedy w sprzedaży i ile kosztują?

Buty trafią do sprzedaży stacjonarnej 13 kwietnia, a dzień wcześniej pojawią się w sprzedaży on-line na stronie marki. Ich cena to 399 złotych.

Reebok Classics x Local Heroes - kto już je nosi?

Przedpremierowo wysyłka z butami trafiła do dziennikarzy i influencerów. Dzięki temu na wielu Instastories możecie już zobaczyć, jak nowe futrzane NPC II NE noszą blogerki. Do grona promotorek butów należą między innymi: Pani Ekscelencja, Emma (scootalo), Maffashion, youtuberka i blogerka Kayla Hadlington (sprawdźcie jej instagram w kolorach jednorożca), influencerka Lazykat, Alicja Szewczyk, Felicity Hayward, czy modelka Olga Nowotarska. 

Buty Local Heroes X Reebok NPC II NE na zdjęciach blogerek

Reebok Classics x Local Heroes 2017 - kampania

Bardzo amerykańską sesję wykonał Marcin Kempski, wystylizowała ją Ewelina Gralak, malowała Iza Kućmierowska a scenografią zajęła się Dobra Kobieta. Na jednym ze zdjęć w roli modelek zobaczycie Karolinę Słotę i Aretę Szpurę. Ekipo - zaostrzyliście apetyt na więcej!

Buty Local Heroes X Reebok NPC II NE