Reebok x Wonder Woman TM 1984

Wonder Woman nie trzeba przedstawiać fanom komiksów i filmów fantasy. Nowa kolekcja marki Reebok nie jest przypadkowa, gdyż Wonder Woman wkrótce da się poznać nowym pokoleniom. Film będący kontynuacją przygód damskiej wersji Supermana, Wonder Woman 1984, pod koniec roku trafi na ekrany kin. Reebok x Wonder Woman 1984 to propozycje godne współczesnych wojowniczek, które zawsze twardo stąpają po ziemi i każdego dnia zaskakują świat swoimi supermocami. Już dziś możecie czerpać z mocy Wonder Woman, gdyż limitowana kolekcja marki Reebok trafiła właśnie do sprzedaży. 

Kolekcja sportowej marki Reebok, przenosi nas w świat pulsujących lat 80-tych. Inspiracja tą eklektyczną dekadą, jest wyraźnie widoczna w reedycji kultowych sneakersów Reeboka. Buty Freestyle Hi, Club C85, Workout Plus oraz Classic Leather, które będziesz chciała nosić nie tylko na siłownię, to udany mariaż trendów lat 80-tych, współczesnego designu i stylu Wonder Woman. Wśród materiałów użytych w kolekcji królują metaliczne wykończenia i neonowe kolory. Odważny styl Wonder Woman równie widoczny jest wśród transparentnych wstawek oraz zwierzęcych printów. Kolekcja inspirowana Wonder Woman to dopiero początek — kluczowe dla lat 80-tych motywy, zawojują również kolejne sezony

Ubrania superbohaterki

Kobieta może podbić świat nie tylko w odpowiednich butach. Reebok x Wonder Woman 1984 to nie tylko reedycja kultowych sneakersów. W kolekcji znalazło się miejsce na szereg ubrań i akcesoriów, które bezpośrednio czerpią ze stylu superbohaterki i trendów lat 80-tych. Sportowe spodnie, leginsy, biustonosze oraz kurtki, natychmiastowo przywołują skojarzenia ze stylem siłowni sprzed czterech dekad, na której królował aerobik. Najlepszy design nie konkuruje tu z wygodą. Utrzymana w retro stylistyce kolekcja jest komfortowa, abyś w pełni mogła wykorzystać swoje moce. Uzupełnieniem sportowego obuwia i ubrań, są akcesoria z symbolem kultowej Wonder Woman. Reebok x Wonder Woman to nie tylko damskie propozycje — w kolekcji znalazło się również miejsce na ubrania dla dzieci, które mogą czerpać z mocy Wonder Woman w nowoczesnej odsłonie.

Kolekcja jest dostępna na answear.pl.