Robert Kupisz i tym razem, zamiast organizować pokaz skupia się na wideo promującym najnowszą kolekcję. Nie zapominając przy tym o zdjęciach autorstwa Marleny Bielińskiej. A czym inspirował się projektant tworząc premierową kolekcję? Kupisz nazwał ją "Reborn" i jak zawsze w przypadku tego twórcy, nazwa ma o wiele głębsze znaczenie, niż mogłoby się to z początku wydawać.

REBORN by QΠШ, czyli nowa kolekcja Roberta Kupisza na sezon wiosna-lato 2020 

"REBORN to bardzo osobista kolekcja. Są takie momenty w życiu, kiedy chcemy o czymś zapomnieć, od czegoś uciec i docenić to co mamy. Wszyscy chcemy być szczęśliwi, żyć po swojemu, bez oceny innych. Mam to szczęście, że zawód, który wykonuje daje mi radość i spełnienie. Tę radość chciałem przełożyć na ubrania i podzielić się z nią z naszymi klientami. Bardzo lubię moje ubrania, chodzę w nich na okrągło i moją jedyną ambicją zawodową jest to, aby inni ludzie także czuli przyjemność z noszenia produktów naszej marki." - przyznał projektant. 

Robert Kupisz nie wprowadza rewolucji, jego propozycje nadal są w estetyce "casual". "Wszystkie tkaniny są miękkie i przyjemne w dotyku, a wykonane z nich ubrania nie ograniczają ruchów. W kolekcji królują błękitny jeans, szara dresówka, bawełny i kolorowa flanela rodem z lat 90." - możemy przeczytać w informacji prasowej. Jeśli przyjrzeliście się uważnie zdjęciom, to z pewnością zauważyliście spodnie "ogrodniczki" oraz popularne kombinezony. To nie wszystko, legginsy, topy i koszulki sportowe pochodzą z nowej linii QΠШ ACTIVEWEAR, której premiera odbędzie się już w lipcu.

Oprócz tradycyjnej kampanii z udziałem projektanta i Marceliny Zawadzkiej, Robert Kupisz promuje swoją kolekcję również poprzez wideo. Premierowy spot inspirowany jest tańcem, bo jak sam Kupisz kiedyś ujawnił, to jego pasja. Autorem choreografii jest Tomasz Prządka.

FILM

Reżyseria: Adam Kościelniak
Operator kamery: Adam Kościelniak i Dominik Matuszewski
Montaż i postprodukcja: Adam Kościelniak
Choreografia i koncepcja: Tomasz Prządka
Stylizacja: Robert Kupisz
Włosy: Anna Fabiańczyk i Mariola Cybulska / Frizz Me
Makijaż: wizażyści marki Bobbi Brown 
Muzyka: „Paper cut” Indiana
W filmie udział wzięli: Aleksandra Zielińska, Alicja Matyja, Artur Golec, Bartosz Kołecki, Filip Dutkiewicz, Izabela Zarzycka, Jessica Ali, Julia Adamczyk, Julia Pudełko, Justyna Barycka, Łukasz Józefowicz, Marek Bratkowski, Martyna Kapral, Michalina Lamprecht, Paulina Kubicka, Wojciech Kozłowski, Zuzanna Pacałowska 
Produkcja: Ania Borowska / Art Works, Krzysztof Malinowski / KM Media

ZDJĘCIA

Zdjęcia: Marlena Bielińska
W sesji udział wzięli: Robert Kupisz, Marcelina Zawadzka
Stylizacja: Robert Kupisz
Włosy: Tomasz Górecki / Frizz Me
Makijaż: Julita Jaskółka
Produkcja: Ania Borowska / Art. Works, Krzysztof Malinowski / KM Media