Chociaż Ranita Sobańska jest dyrektor kreatywną 4F już od dłuższego czasu, projektantka właśnie stworzyła limitowaną kolekcję dla marki. RanitaSobańska x 4F to przede wszystkim połączenie sportowej odzieży z casualowymi modelami. Jak czytamy w informacji prasowej: "Ważne jest, aby po treningu móc popędzić na spotkanie w gronie przyjaciół i wyglądać stylowo, a przy tym niezobowiązująco. Dlatego limitowana kolekcja RS dla 4F stanowi kwintesencję stylistyki athleisure". W linii znalazły się przede wszystkim bluzy z kapturem, dopasowane topy, koszulki i legginsy z hologramowymi motywami, szorty z brokatowym połyskiem.

"Dążę do tego, aby moje autorskie projekty zawsze były połączeniem sportowych form z obecnymi trendami na wybiegach. Dlatego często sięgam po materiały techniczne takie, jak pianki, siatki czy tkaniny funkcyjne. Kompozycja moich własnych koncepcji z propozycjami marki 4F jest więc dość naturalną ideą" – mówi Ranita Sobańska.

Kolekcję Ranita Sobańska x 4F promuje sesja autorstwa Aldony Karczmarczyk, która po raz kolejny sfotografowała sportową odzież marki. Zdjęcia powstały w słonecznym Los Angeles. Zobaczcie!

Ranita Sobańska x 4F - GALERIA>>