Lepiej zapamiętajcie tę datę - 24 maja spotkamy się w redakcji ELLE wraz z Karoliną Gilon. Tego dnia odbędzie się również wspólna sesja zdjęciowa w naszym studiu fotograficznym.

Weź udział w spotkaniu z Karoliną Gilon

  • Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu, odpowiedz na pytanie konkursowe „Dlaczego uśmiech ma moc?” za pomocą formularza konkursowego zamieszczonego na dole strony. Zaprosimy 5 z was razem z osobą towarzyszącą.

Karolina Gilon rozpoczęła karierę telewizyjną w 5. edycji programu „Top Model”, w którym zyskała sympatię publiczności i dotarła aż do półfinału. To nie był jednak przypadek, ponieważ już wcześniej pracowała jako modelka i fotomodelka. Dziś kontynuuje swoją karierę w branży telewizyjnej jako prowadząca autorskiego programu „Druga Twarz” w TTV. Występuje tam w roli doradcy wizerunkowego i pomaga ludziom z nietypowym czy kontrowersyjnym wyglądem, przeprowadza metamorfozy przy jednoczesnym zachowaniu ich charakteru i wyjątkowości. Bierze udział w największych imprezach medialnych, współpracuje z międzynarodowymi markami, a jej karierę i codzienne życie na Instagramie śledzi ponad 303 tysięcy osób

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu z Karoliną i redakcją Elle, odpowiedz na pytanie zawarte w formularzu poniżej. Wybierzemy 5 najlepszych odpowiedzi, a ich autorki zaprosimy na spotkanie wraz z osobą towarzyszącą.

Regulamin