Nie wątpimy, że lada moment Deva Cassel nie będzie pojawiać się na nagłówkach w towarzystwie znanych rodziców. 19-latka coraz odważniej zagrania dla siebie miejsce w świetle reflektorów. Ambitna nastolatka zadebiutowała już na wielkim ekranie w melodramacie „La Bella Estate” (Piękne lato) na podstawie powieści Cesarego Pavese. Nie ogranicza się jednak do aktorstwa. Odziedziczona po matce uroda szeroko otworzyła przed nią drzwi do świata modelingu. Do tej pory zdążyła już nawiązać współpracę z Dolce & Gabbana i wzięła udział w pokazie Alta Moda. Z pewnością otrzymany od najbliższych know-how i lista kontaktów do branżowych potentatów ułatwiły jej początki kariery. I tym samym naraziły na zarzuty o nadużywanie wpływów, z którymi spotykają się też Iris Law czy Lila Moss. Niezależnie od tego, jakie nastawienie macie do nepo babies, musicie przyznać, że Devie pisana jest sława. Na dowód mamy kadry z nowej kampanii Zary.

Przez córkę Moniki Bellucci zajrzycie dziś do Zary. 19-letnia Deva Cassel zachwyca w nowej kampanii marki

Córka Moniki Bellucci pod dyktando stylisty Alastaira McKimma włożyła projekty z kapsułowej kolekcji hiszpańskiej sieciówki i stanęła przed obiektywem Willy'ego Vanderperre'a. Tym samym wschodząca gwiazda może dodać do CV umiejętność „pose like a zara model”. Zgodnie z zamysłem twórców każdy element ma być nieszablonowy, ale nie tracić przy tym na uniwersalności. W szwalniach wykorzystano naturalną skórę, denim i wełnę, które dodadzą wyrazistości zimowym stylizacjom.

Do sklepu internetowego trafiły już skórzane sukienki na cienkich ramiączkach i jeansowe modele z przeszyciami, topy z wysokim kołnierzem, oversize'owe marynarki o kimonowym kroju, dzianinowe bolerka, szerokie paski i minispódniczki z domieszką alpaki. Nie zabrakło też dodatków w postaci surowej biżuterii udającej gwoździe. Wszystkie dostępne są w limitowanych ilościach, więc jeśli za sprawą Deva Cassel wpadły wam w oko, warto się pospieszyć. Szukajcie ich w zakładce „leather capsule”.