Produkt jest naturalną kontynuacją bestsellerowej linii ULTRA Color System, której największym hitem stał się znany ze swoich błyskawicznych efektów szampon do włosów blond niebieski. Nowa, specjalistyczna linia ULTRA Color wzorowana jest na produktach dedykowanych profesjonalistom, które nie tylko pielęgnują, ale też koloryzują, dając efekt wyjścia prosto od fryzjera.

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej i bezpiecznej pomocy w odświeżeniu koloru lub chciałabyś nadać swoim naturalnym włosom nowy, modny odcień, wypróbuj koloryzujące odżywki Joanna ULTRA Color.

W przeciwieństwie do innych produktów do koloryzacji, odżywki koloryzującej ULTRA Color nie trzeba trzymać na głowie przez co najmniej pół godziny. Wystarczą jedynie... 3 minuty, aby produkt zadziałał, a włosy wyglądały świeżo i spektakularnie np. przed ważnym spotkaniem. Efekt utrzymuje się do 3-4 myć, a sam kosmetyk wystarcza na 5-10 aplikacji, w zależności od długości włosów. Zresztą – sprawdź sama!

Co zrobić, aby wziąć udział w premierowym testowaniu koloryzującej odżywki Joanna ULTRA Color?

Aby dostać niepowtarzalną szansę na premierowe testowanie jednej z pięciu koloryzujących odżywek do włosów Joanna ULTRA Color, przejdź przez 3 proste kroki:

  1. Opowiedz nam, jak dbasz o włosy: opisz swój ulubiony zabieg i powiedz nam, dlaczego akurat Ty powinnaś testować  koloryzującą odżywkę ULTRA Color,
  2. Wybierz jeden z 5 dostępnych kolorów, który chciałabyś przetestować,
  3. Podaj dane do wysyłki kosmetyku.

Kiedy zakwalifikujesz się do grupy aż 300 testerek i sprawdzisz produkt na własnej skórze, poprosimy Cię o opinię, którą opublikujemy na naszej stronie. Twoje zdanie jest dla nas niezwykle ważne.

Wybierz swój idealny odcień koloryzującej odżywki ULTRA Color: 

  1. Chłodne odcienie blond – nadają chłodny, platynowo-srebrny odcień; niwelują efekt żółtych odcieni we włosach i są idealne dla włosów naturalnych, farbowanych lub rozjaśnianych,
  2. Ciepłe odcienie blond – nadają złocisty, beżowy odcień; niwelują efekt żółtych odcieni na włosach i pasują do włosów naturalnych, farbowanych lub rozjaśnianych,
  3. Odcienie brązu – odświeżają odcienie brązowe i są świetne dla włosów naturalnych i farbowanych,
  4. Odcienie rudego – odświeżają odcienie rudości i miedzi, idealnie działają na włosy farbowane i naturalne,
  5. Odcienie czerwieni – odświeżają odcienie czerwieni, wiśni i burgundów, dedykowane dla włosów farbowanych.

Mamy nadzieję, że dołączysz do Klubu Testerek i podzielisz się z innymi swoją opinią!