Koniec z pozowaniem 

Jakie zdjęcia najbardziej chcemy oglądać? Takie, za którymi skrywają się piękne wspomnienia i dobra zabawa. Idealnie dopracowane kadry i sztuczne pozy, które jako trend w social mediach wylansowały celebrytki już odeszły w zapomnienie. Teraz influencerzy próbują przełamać ten schemat i wrzucają do sieci naturalne, nieperfekcyjne zdjęcia. Często są rozmazane, niedokładnie przycięte, za ciemne lub prześwietlone i… zdobywają więcej polubień niż te doskonałe. A wszystko dlatego, że inni użytkownicy portali społecznościowych po kilku latach przepełnionych sztucznie wykreowanymi zdjęciami widzą coś, z czym mogą się utożsamiać. 

#BedzieCoWspominac

My także cenimy sobie fotografie, za którymi kryją się autentyczne emocje. Zainspirowani kampanią #BedzieCoWspominac marki Samsung razem z naszymi użytkownikami szukaliśmy ostatnio takich właśnie zdjęć. Nagrodą w konkursie był smartfon Samsung Galaxy S10+ i spotkanie z Zosią Zborowską, a także lub pobyt na planie Top Model z Zuzą Kołodziejczyk, kurs Zawodowy Podróżnik z Olą i Karolem Lewandowskimi, czyli twórcami Busem Przez Świat czy warsztaty fotograficzne Victoria Borsuka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez I❤️mypolishlife (@zborowskazofia) Cze 16, 2019 o 6:47 PDT

Zosia Zborowska, Zuza Kołodziejczyk, a także Ola i Karol Lewandowscy starają się przemycać trend na nieidealne fotografie swoim obserwatorom. Na ich profilach w social mediach pojawiają się zdjęcia, które zarażają pozytywną energią.  Za oceanem taka modą starają promować gwiazdy z największymi zasięgami, które zamieszczają na swoich profilach "nieidealne" zdjęcia regularnie. 

W naszej galerii zobaczcie jakie gwiazdy uwielbiają trend na nieidealne, pełne wspomnień zdjęcia. 

Artykuł powstał we współpracy z marką Samsung.