Kurtki zimowe 2017/2018 

Gdy na ulicach pojawi się pierwszy śnieg, a temperatura spada poniżej 0 stajemy przed trudnym wyborem: jaką kurtkę zimową wybrać? Najpierw zwracamy uwagę na stylowy krój, a dopiero potem na wartości praktyczne. Czy nie powinno być na odwrót? Przyjrzeliśmy się najlepszym projektom z pokazów mody na jesień-zimę 2017/2018 i wybraliśmy te, które zwracają uwagę ze względu na oryginalny fason, a jednocześnie spełniają swoją funkcję: ogrzewają zimą! 

Kurtki zimowe - jaką kurtkę wybrać? 

W tym sezonie wszystko jest dozwolone! Oversizeowe płaszcze, różnokolorowe skóry, kurtki z kożuchem i barwione futra - to propozycje projektantów na zimę 2017/2018. Kolorowe futra podpatrzyliśmy na pokazach Akris, Agnona czy Chloé. Od ubiegłego sezonu królują również kożuchy, które w tym roku barwione są na jaskrawe barwy. Nie zapomnimy również o skórzanych zimowych ramoneskach, inspiracje możemy znaleźć nie tylko na największych Fashion Weekach, ale i w sieciówkach. 

Sprawdźcie inspiracje z pokazów - kurtki zimowe 2017/2018 >> 

Kurtki zimowe w stylu Maffashion

Maffashion odwiedziła ostatnio sklep Liu Jo w Millenium Hall w Rzeszowie i wybrała najciekawsze według niej kurtki na zimę. Co wpadło w ręce znanej influencerki? Oprócz barwionego, niebieskiego futra, Maffashion doceniła oversizeowy, brązowy płaszcz. Julia w trakcie rozdawania autografów przymierzała również jeansową truckerkę z wywiniętym kolorowym kożuchem. Wszystkie je znajdziecie w salonach Liu Jo.