Za co tak lubimy sklepy Rossmann? Za olbrzymi wybór produktów oraz ciekawe promocje. Słynna sieć funkcjonuje m.in. Czechach, Albanii, Turcji, na Węgrzech oraz oczywiście w Niemczech, gdzie została założona. Śmiało można stwierdzić, że Rossmann to jedna z ulubionych drogerii Polaków. Z pewnością wielu z was przegląda gazetki Rossmann w poszukiwaniu kolejnych rabatów cenowych.  Jeszcze w październiku pojawi się kolejna duża akcja z rabatami. To słynna promocja "-55% na produkty do makijażu". Kto może z niej skorzystać? Kiedy się rozpocznie promocja w punktach Rossmann? 

Promocja Rossmann do -55%: rusza słynna akcja drogerii na maj 2020. TOP 5 kosmetyków do makijażu, które warto kupić po obniżonej cenie >>

Victoria's Secret w Rossmannie. Które produkty trafiły do słynnej drogerii? >>

Promocja w Rossmann: -55% na produkty do makijażu! Nowa oferta na październik

Na tę akcje czeka wiele Polek, to właśnie wtedy można kupić ulubione kosmetyki do makijażu w bardzo korzystnych cenach. -55% to naprawdę całkiem sporo. Co oferuje Rossmann? Najpopularniejsze marki ze świata beauty, m.in. Maybelline, L'Oreal, AA, Deborah, Eos, Janda, Lirene, Rimmel, Bell, Bielenda, Eveline, Revlon, SinSkin, Wibo, czy Bourjois. Uwaga, pojawi się możliwość kupienia rozświetlacza Lovely za niższą cenę (to kosmetyczny hit z Rossmanna)! Pamiętajcie, "rabat udzielany jest od ceny regularnej i nie łączy się z innymi promocjami".

Akcja trwa już od 29 września, ale dostępna jest jedynie dla członków Klubu Rossman, którzy otrzymali powiadomienie na aplikacji. Nie martwcie się, od 9 do 19 października z promocji na kosmetyki -55% będą mogli skorzystać wszyscy klienci Rossmann. W ramach "Piękny początek sezonu: -55% na produkty do makijażu" będzie można kupić minimum "trzy różne produkty do makijażu". "Rabat przyznany poszczególnym Uczestnikom nie podlega kumulacji." - możemy przeczytać w regulaminie.

Promocja "-55% na produkty do makijażu" w drogeriach Rossmann organizowana jest dwa razy do roku.