Rossmann to jedna z ulubionych drogerii Polaków. Słynna sieć funkcjonuje również w Czechach, Albanii, Turcji, na Węgrzech oraz oczywiście w Niemczech, gdzie została założona. Za co tak lubimy sklepy Rossmann? Za olbrzymi wybór produktów oraz ciekawe promocje. Z pewnością wielu z was przegląda gazetki Rossmann w poszukiwaniu kolejnych rabatów cenowych. Na kwiecień zaplanowana jest akcja "Piękny początek sezonu. Wielkie porządki w kosmetyczce." Co to oznacza? Rossmann proponuje obniżki w wysokości -55% na kosmetyki do makijażu. Wow! Promocja dotyczy minimum trzech różnych produktów, np. szminki, tuszu do rzęs i pudru. "Piękny początek sezonu" w Rossmann będzie obowiązywać w terminie 9-18.04 lub do wyczerpania zapasów. Co więcej, "rabat udzielany jest od ceny regularnej i nie łączy się z innymi promocjami", a skorzystać z niego mogą osoby należące do Klubu Rossmann

Wcześniej Rossmann proponował 49% obniżki, jednak w tym roku drogeria postanowiła zwiększyć rabat do 55%. Po raz pierwszy pojawiło się również ograniczenie w produktach. Jak już wspomnieliśmy, akcja "Piękny początek sezonu" w Rossmann oficjalnie rozpocznie się 9 kwietnia, ale niektórzy członkowie Klubu mogą kupić kosmetyki o niższej cenie już od 3 kwietnia. Jak to możliwe? 

"Możliwość wcześniejszego skorzystania z naszej akcji na produkty do makijażu otrzymali najaktywniejsi członkowie Klubu Rossmann ", ujawniła Agata Nowakowska, rzeczniczka prasowa Rossmann.

Promocja w Rossmann: -55% na produkty do makijażu! Sprawdź, które kosmetyki możesz kupić po niższej cenie >>