Promocja w Rossmann: wiosna 2019

Rossmann to jedna z ulubionych drogerii Polaków - tym chyba nie trzeba nikogo przekonywać, zwłaszcza gdy przyjrzymy się, jak dużym zainteresowaniem cieszą się promocje. Słynna sieć funkcjonuje również w innych krajach, m.in. w Czechach, Albanii, Turcji, na Węgrzech oraz oczywiście w Niemczech (tam została założona). A za co tak lubimy sklepy Rossmann? Za olbrzymi wybór produktów do ciała, twarzy, czy do domu oraz za świetne promocje w Rossmann. Na kwiecień zaplanowana jest kolejna akcja rabatowa, a mianowicie: "Wybierz swój trend. -55% na produkty do makijażu". To świetna wiadomość dla wszystkich klientów Rossmann i to jeszcze przed Wielkanocą. Promocja Rossmann dotyczy minimum trzech różnych produktów, np. szminki, tuszu do rzęs i pudru i będzie obowiązywać w terminie 19-30.04 lub do wyczerpania zapasów. Uwaga, z rabatu mogą skorzystać jedynie osoby należące do Klubu Rossmann

Victoria's Secret w Rossmannie. Które produkty trafiły do słynnej drogerii? >>

Promocja w Rossmann: -55% na kosmetyki do makijażu [kwiecień 2019]

Promocje Rossmann często obejmują rabaty w wysokości 49%, a ostatnio odbyła się pierwsza edycja akcji "Noc zakupów", która obowiązywała tylko przez kilka godzin i to wieczornych. Teraz przyszła pora na "Wybierz swój trend. -55% na produkty do makijażu". Najnowsza promocja w Rossmann (obowiązuje w sklepach stacjonarnych, jak i online) rozpocznie się już w ten piątek, jeszcze przed Wielkanocą. Jak można skorzystać z rabatu? Trzeba kupić minimum trzy produkty (ale nie te same artykuły!) do makijażu. "Uczestnik Klubu Rossmann może skorzystać z 55% rabatu maksymalnie trzy razy, nie później niż do dnia 30 kwietnia 2019 roku" - możemy przeczytać w regulaminie promocji. 

Promocja w Rossmann: co kupicie za -55%?

Promocja Rossmann obejmuje oczywiście najpopularniejsze marki. L'Oreal, AA, Eveline, Bourjois, Lirene, Nivea, Rimmel, Janda, Pupa, Bebe, Bell, Bielenda, Carmex, Deborah, Cashmere, EOS, Delia, Neutrogena, Perfecta, Revlon, SinSkin, Wibo, Soraya - to kilka firmy z listy. Promocja w Rossmann powinna zadowolić wszystkie fanki makijażu. W ofercie z rabatami znajdziemy szminki, podkłady, korektory, cienie do powiek, błyszczyki, pudry, kredki do oczu i ust, eyelinery, tusze do rzęs, róże do policzków, a także nawilżające balsamy do ust, czy lakiery hybrydowe. 

Promocja w Rossmann na -55% na kosmetyki do makijażu potrwa do końca kwietnia. 

Zobacz też: Perfumy z pieprzem na wiosnę - 7 trwałych zapachów

Promocja w Rossmann: co poleca Red Lipstick Monster?