Za co uwielbiamy Rossmann? Za promocje! Kilka razy do roku słynna drogeria przygotowuje specjalne akcje dla swoich klientów. Najpopularniejsze to "2+2 gratis" oraz "-55% na kosmetyki". Ta pierwsza znów pojawiła się w ofercie sklepów. Rossmann to jeden z ulubionych sklepów Polaków (pierwszy został otwarty 23 maja 1993 roku). Doceniamy go za olbrzymi wybór produktów, zwłaszcza kosmetyków i ciekawe oferty rabatowe. Słynna sieć funkcjonuje m.in. Czechach, Albanii, Turcji, na Węgrzech oraz oczywiście w Niemczech, gdzie została założona. Kto może skorzystać z nowej promocji Rossmann "2+2 gratis"?

Victoria's Secret w Rossmannie. Które produkty trafiły do słynnej drogerii? >>

Promocja w Rossmann: 2+2 gratis. Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę.

Nie trzeba było długo czekać, Rossmann sprawił swoim klientom prezent na nowy rok. Akcja "2+2 gratis. Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę" skierowana jest oczywiście do uczestniczek Klubu Rossmann. Produkty po obniżonej cenie będzie można kupić w sklepach stacjonarnych oraz online. Jak zawsze przy akcjach Rossmann "2+2" chodzi o kupienie czterech różnych kosmetyków (muszą mieć różne kody kreskowe lub numery katalogowe). Gratis będą dwa tańsze - to duża oszczędność. Promocją w drogeriach Rossmann objęte są produkty związane z naturą czy nurtem eko. To m.in.  żywność, wybrane wyroby papiernicze, higieniczne i kosmetyki. Uwaga! Jak zawsze z promocji Rossmann można skorzystać tylko raz.

Promocja 2+2 w Rossmann potrwa do 18 stycznia 2019 roku lub do wyczerpania zapasów.

Zobacz wybrane przez nas produkty, które biorą udział w promocji Rossmann "2+2 gratis. Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę".