Coraz bardziej jesteśmy spragnieni przygody, wrażeń i nowych doświadczeń. Trzeba ich nazbierać tyle, żeby potem było co wspominać. Najgorzej żałować straconego lata. Taka filozofia wpisuje się w klimat jednej z linii COALITION by Diverse. Letnia kolekcja CLTN ma swoje DNA w aktywnym wypoczynku. Mimo wszystko to produkty wciąż efektowne, bo w sporcie nic nie może Ci przeszkadzać. Liczy się komfort, swoboda, jakość materiałów, dobry design.

CLTN pokazuje, że liczy się też dobry styl. Kampania Summer 2022, sfotografowana przez Dorotę Szulc, specjalizującą się w letnich, klimatycznych i ciepłych zdjęciach, ma w sobie coś nostalgicznego. To obraz lata jak z filmów naszego dzieciństwa, które kształtują dorosłą wyobraźnię. Kolory są ciepłe, lekko przygaszone, jakby potraktowane filtrem retro czy też dużą dawką dobrego słońca. Brąz, pomarańcz, złamana biel i print typu acid wash przywołują ducha lat 70., hippisowskiej Ibizy, niczym nieskrępowanych kampingów na plażach Lazurowego Wybrzeża.

Bardzo wyraźne są tu inspiracje surferską kulturą. Podobna kolorystyka i kultowa luźna stylówka uzupełniona w ofercie marki akcesoriami w postaci okularów, czapek, daszków i klapek.

CLTN dla dziewczyn proponuje komplety - na upalne dni multikolorowe szorty i topy, a na wietrzne wieczory bluzy ze spodniami farbowane w tie-dye. Na deskorolkę sprawdzą się klasyczne dżinsowe spodenki noszone z krótką deninową kurtką z kolekcji Coalition. Na deskę - wiadomo - surf body w pastelowe printy, żebyś nie zginęła z zasięgu wzroku.

To tylko luźne propozycje, bo kolekcja Summer 2022 od Diverse to w zasadzie jedna wielka zachęta do inspiracji i fajnego życia. Cokolwiek wybierzesz i jak to zestawisz, w efekcie finalnym na pewno poczujesz się komfortowo. To nie ubrania czynią Cię lepszym, to Twoje dobre samopoczucie przekłada się na to, że wyglądasz w nich świetnie. Diverse wie o tym najlepiej i stara się to ułatwić. Surferska linia Coalition zaprasza do tworzenia swoich letnich wspomnień. Ruszaj w drogę!