Przyszedł czas na typowo jesienne stylizacje. Dżinsy to najlepsza i sprawdzona podstawa looku na chłodniejsze dni. Marka wraz z fotografką Asią Typek, która na całym świecie podpatruje i wyłapuje najciekawsze uliczne trendy przygotowała kilka inspiracji. Bohaterkami projektu Levi's Street Fashion jest 15 stylowych i inspirujących kobiet oraz dżinsy Levi’s Lot 700.

Natalia Kusiak – producentka sesji zdjęciowych i eventów, zajmuje się koordynacją pracy zespołu i wsparciem produkcji Watchout Productions. Zakręcona na punkcie sportu: biega, trenuje tajski boks i pole dance. W wolnych chwilach bywa modelką w sesjach zdjęciowych!

Bliźniaczki Kinga i Agnieszka Rylskie – Kinga jest Marketing&Event Managerem w dwóch popularnych warszawskich restauracjach - Aioli i Aioli Inspired by Mini. Agnieszka odpowiada za Commissioning budynków LEED w firmie Go4Energy, a w wolnym czasie uwielbia koszykówkę.

Kasia Knioła – modelka, mama i trenerka personalna. Ze światowych wybiegów trafiła do szkoły Institute For Integrative Nutrition i na kurs jogi w Strala Yoga w Nowym Jorku. Właścicielka Detoxikate.

Olga Frycz – aktorka, dumna właścicielka psa Kapsla i 2 kotów. Wulkan pozytywnej energii.

Karla Gruszecka - charyzmatyczna osobowość, stylistka w magazynie Elle, miłośniczka dobrego designu. Pracowała dla najlepszych polskich magazynów m.in. dla Harper's Bazaar oraz Hot Moda. Współpracuje z wieloma gwiazdami kreując ich wizerunek.

Eliza Krakówka – mama Miki i Suzu, współwłaścicielka restauracji My’o’Tai, fotografka, dj-ka, współorganizatorka imprez Kobiety Pistolety i Urban Market.

Ola Pudło – producent w agencji reklamowej albo/albo. Współtworzy kampanie wizerunkowe m.in. dla Reeboka i Dilmah. Dla relaxu biega i jeździ konno.

Ewelina Kustra – dziennikarka i projektantka. Kilka lat temu stworzyła markę odzieżową SHE/S A RIOT, a przy Mysiej 3 prowadzi SHE/S A RIOT concept store, w którym oprócz ubrań jej projektu można znaleźć m.in. książki i magazyny, niszowe perfumy oraz kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów.

Ewa Kowalewska Kondrat „Harel” - autorka bloga „O modzie subiektywnie”. Jej teksty ukazują się w magazynach drukowanych m.in. Monitor Magazine, Fashion Magazine czy Wprost. Współtworzyła projekt Qelement. Właścicielka uroczej Łatki.

Natalia Natsuri Kitamikado – pół krwi Japonka. Kostiumolożka i scenografka. Asystentka Borisa Kudlički.

Magda Samborska „Rebellook” – mama uroczej dwójki - Hani i Maksa. Z wykształcenia polonistka i kulturoznawca. Kiedyś PR-owiec i dziennikarka radiowa, obecnie autorka bloga „Rebellook”.

Pola Dźwigała – makijażystka, charakteryzatorka. Pracuje przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody i teledyskach.

Basia Kulawik - bookerka w agencji D'vision. Pracuje nad własnym projektem muzycznym See Through Skin, od niedawna rownież gra swoje imprezy, dumna mama 4-letniego Juniora Krzysia.

Kasia Bielska – absolwentka Akademii Fotografii, Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Zajmuje się fotografią modową. Jest Art Directorem w jednej z warszawskich agencji modelingowych.