Jako pismo kochające niebo i zodiakalne tajemnice, stworzyliśmy dla Was specjalną serię artykułów, które pozwolą Wam odkrywać codziennie, jak wszechświat wpływa na Wasze życie. Nasze prognozy astro dostarczą Wam klucze do zrozumienia emocji, wydarzeń i możliwości, które każdy dzień przynosi dla Was i Waszych bliskich.

Duże tranzyty:

1.70° orby koniunkcji Jowisza i Północnego Węzła Księżycowego w Byku:

Ten tranzyt jest jak magiczne połączenie, które przynosi ogromne błogosławieństwa i duchowy rozwój. Korzystając z mądrości Jowisza i dążenia Północnego Węzła Księżycowego do ewolucji, poczujecie się jakbyście otrzymali dar od wszechświata. Skupcie się na swoich celach, a Wasze marzenia zaczną się ziścić. Szczyt był już w piątek (2.06), tranzyt podziała jeszcze miesiąc (do 9.07)

1.92° orby opozycja Wenus w Lwie do retrogradującego Plutona w Wodniku:

Opozycja ta może przynieść emocjonalne napięcia, które zmuszą Was do głębszego zrozumienia siebie i swoich uczuć. Wenus w Lwie pragnie miłości i uwagi, podczas gdy Pluton w Wodniku dąży do przekształcania i uwalniania ograniczeń na poziomie osobistym i kolektywnym. Pozwólcie sobie na wewnętrzną przemianę, a Wasze relacje i serce staną się silniejsze niż kiedykolwiek. Szczyt był już w poniedziałek, potrwa do 16.06.

Mniejsze tranzyty

0.65° orby Urana w opozycji do tranzytującego Ascendentu:

Ten tranzyt wprowadza zmiany i niespodzianki, które mogą wywrócić Wasze życie do góry nogami. Uran wzywa Was do uwolnienia się od starych schematów myślenia i otwarcia na nowe możliwości, podczas gdy Ascendent reprezentuje Waszą tożsamość. Bądźcie gotowi na nieoczekiwane zmiany, które pomogą Wam odnaleźć swoją prawdziwą ścieżkę. Szczyt dzisiaj o 18:23, Potrwa do godz. 19:20

Księżyc w Wodniku w kwadraturze z Jowiszem w Byku:

Ten tranzyt przynosi pewne emocjonalne napięcia, które mogą sprawić, że poczujecie się nieco niezdecydowane lub niespokojne. Księżyc w Wodniku pobudza Waszą potrzebę wolności i niezależności, podczas gdy Jowisz w Byku dąży do stabilności i bezpieczeństwa. Znalezienie równowagi między tymi dwiema energiami może być kluczowe dla Waszego duchowego rozwoju. Bądźcie otwarte na kompromisy i pozwólcie sobie na elastyczność w podejmowaniu decyzji. Szczyt nastąpi dzisiaj o 18:34, tranzyt może działać do jutra, do 18:14.

Trygon Saturna w Rybach i Koła Fortuny w Raku:

Ten harmonijny aspekt przynosi błogosławieństwo i wsparcie wszechświata w osiąganiu waszych celów życiowych. Saturn w Rybach pomaga Wam zrozumieć, jakie wartości są dla Was naprawdę istotne, a Koło Fortuny symbolizuje szczęście i powodzenie. Skorzystajcie z tej pozytywnej energii i pracujcie nad swoimi marzeniami z odwagą i determinacją. Wszechświat będzie się sprzyjał wam, gdy będziecie dążyć do realizacji swoich prawdziwych pragnień. Tranzyt działa silnie już dzisiaj, a szczyt nastąpi w nocy z środy na czwartek o 12:38

Podczas tych tranzytów ważne jest, aby pamiętać o poszukiwaniu równowagi i słuchaniu wewnętrznego głosu. Pozwólcie sobie na elastyczność, a jednocześnie korzystajcie z wsparcia wszechświata, by osiągnąć swoje cele i marzenia. Wszechświat zawsze dąży do waszego dobra, wystarczy tylko mu zaufać.