Fanów tych dwojga niestety musimy zawieść, bo choć Priyanka i Nick będą mieli w filmie wspólne sceny (i to nawet dość gorące), bohater grany przez męża aktorki nie będzie jej drugą połówką. W mężczyznę, który okaże się przeznaczeniem głównej kobiecej postaci, Miry, wcieli się Sam Heughan. W jakiej roli wystąpi Nick? Trailer pokazuje scenę, w której razem z Priyanką wsiadają do taksówki i... dają ponieść się emocjom. Zobaczcie sami.

O czym będzie "Love Again"?

Wszystko wskazuje na to, że postać przystojniaka grana przez Nicka Jonasa będzie tylko epizodem w życiu głównej bohaterki. Fabuła skupi się bardziej na jej relacji z Robem i ich pokrętnej drodze do wspólnego spotkania. Jak do niego dojdzie? Stęskniona Mira będzie wysyłać wylewne wiadomości na numer swojego byłego narzeczonego, z którym się rozstała. Tak się składa, że numer ten przejął Rob - i zacznie interesować go, kto cały czas przysyła na jego telefon wyznania miłości.

Jak dalej potoczy się historia tej dwójki, dość łatwo się domyślić. Co ciekawe, w filmie wystąpi sama Céline Dion, dla której będzie to aktorski debiut. Kanadyjka nie tylko będzie wykonawczynią romantycznych piosenek, które usłyszymy w filmie, ale także dołoży swoją cegiełkę do połączenia się dwójki głównych bohaterów. 

Światowa premiera "Love Again" zapowiedziana jest na 12 maja.