1. Trochę czułości

Nie ma nic lepszego, niż podarowanie bliskiej osobie prezentu, który będzie symbolem naszych uczuć. Miś Tous przywraca wszystkie wspólne, ciepłe wspomnienia czasów niewinności, czułości i bezpieczeństwa. Zainwestuj w ponadczasowe, minimalistyczne zawieszki albo postaw na coś ekstrawaganckiego - misia z kolorowymi kamieniami szlachetnymi. 

TOUS SWEET DOLLS COLOR - ZAWIESZKA ZE SREBRA Z KRYSZTAŁEM GÓRSKIM
342,20 zł

2. Golden hour

Zegarek na chwilę zniknął z pierwszych stron magazynów modowych, jednak powraca w lepszej formie niż zwykle. Za sprawą boomu na lata 90. stał się jednym z największych trendów 2021 roku. Do codziennych stylizacji nosiły go gwiazdy takie jak Gwyneth Paltrow, czy Jennifer Aniston. Jego kształt i kolor możemy dopasować do charakteru, tak aby służył nam przez lata. Tous w swojej ofercie posiada maksymalistyczne złote opcje, jak również delikatne z dziewczęcymi akcentami. 

TOUS ROUND MESH - ZEGAREK ZE STALI SZLACHETNEJ W KOLORZE ŻÓŁTEGO ZŁOTA
783,30 zł

 

3. Królewski akcent

Znasz wielbicielkę serialu The Crown? A może twoja koleżanka jest zauroczona stylem Blair Waldorf z Plotkary? Jeśli tak, to koniecznie wybierz perły. Niektórzy uważają, że to właśnie one są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Świetnie sprawdzą się bransoletki Tous z perłami i delikatnym złotym zapięciem. 

TOUS SWEET DOLLS - ELASTYCZNA BRANSOLETKA ZE SREBRA Z PERŁAMI
383,20 zł

4. Klasyka

Korzysta z niego każdy, codziennie. Chociaż bez niego nigdzie się nie ruszamy, nie zawsze jest naszym zakupowym priorytetem. Dobry portfel to podstawowy element wyposażenia damskiej torebki, dlatego będzie świetnym prezentem dla mamy, teściowej, czy przyjaciółki. Z okazji Black Friday portfele marki Tous znajdziecie nawet 30% taniej!

PORTFEL TOUS ELICE NEW M
335,30 zł