Niektórzy uważają, że to jeden z najtrudniejszych znaków zodiaków, także jeśli chodzi o obdarowywanie. Skorpion mocno ceni sensualność, ale jest też podejrzliwy. To bardzo wrażliwy wojownik o wrodzonym pesymizmie. Nie nastraja to dobrze, zwłaszcza, że chybiony prezent zapamięta na długo. Bardzo długo. Spokojnie, to nie oznacza, że jesteśmy skazani na porażkę. Tak naprawdę kupienie prezentu dla kobiety spod znaku Skorpiona nie jest aż tak trudny, jak większość uważa. Musi być oczywiście odpowiednio dobrany, ale pomyśl też o czymś eleganckim, wyrafinowanym, a nawet zaskakującym. Skorpion z pewnością doceni włożony trud w szukanie idealnego świątecznego podarku. 

Prezent dla Skorpiona: zmysłowa bielizna

Zmysłowy Skorpion pławi się w silnych emocjach. I choć nie lubi głośno mówić o swoich uczuciach, afirmuje je w inny sposób. Poprzez dotyk czy sposób ubierania. To dotyczy również (a nawet przede wszystkim) bielizny. Warto wtedy pomyśleć o kompletach od polskich marek. Nasz wybór to kolekcje takich marek jak Le Petit Trou, Undress Code, czy Moye. Wszystkie te polskie marki dbają o jakość, a w swojej ofercie mają sety, o których marzy wiele kobiet. 

Prezent dla Skorpiona: biżuteria

Niby klasyk, ale Skorpion bardzo doceni biżuterię autorską i do tego ręcznie wykonaną. W tym przypadku również na pomoc przyjdą polskie marki. Dosłownie kilka dni temu premierę miała nowa kolekcja marki Rosa. Jak zawsze polski brand proponuje jedyne w swoim rodzaju kolczyki, bransoletki, czy naszyjniki - jesteśmy zachwyceni! Warto też sprawdzić nowości w Maar Jewellery, czy Umiar. Nie zawiedziecie się. 

Prezent dla Skorpiona: książka

Zaskoczeni? Wiele Skorpionów każdą wolną chwile spędza czytając książki. I nie chodzi tylko o wciągające powieści od znanych autorów. Ten znak zodiaku jest bardzo ciekawski i wiecznie szuka nowych wrażeń. Także w lekturze. Być może idealnym prezentem będzie tomik poezji, książka o wilkach, nagradzany komiks, albo tytuł ze świata mody. Ostatnim hitem jest "Moda Vintage" autorstwa Aleksandry Zawadzkiej. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanek fashion, jak i "retro vibes". 

Prezent dla Skorpiona: luksusowy kosmetyk

Intrygujące perfumy o charakterystycznym zapachu (o który pyta każdy)? Szminka od niszowej marki? Skorpiony uwielbiają mieć rzeczy, których nikt nie ma albo są świetnej jakości czy mają status bestsellera. 

Prezent dla Skorpiona: olejek CBD

Hit ostatnich miesięcy. Olejki CBD na stałe zagościły w naszym życiu. Jak już wspomnieliśmy, Skorpiony są bardzo wrażliwe, co więcej, szybko się denerwują i przez niepotrzebną analizę za bardzo stresują. Dlatego warto podarować im wyciszający i poprawiający samopoczucie olejek z dodatkiem ekstraktu z konopi siewnych - "zawiera pełne spektrum fitokannabinoidów, terpenów i flawonoidów".