Bez względu na to, czy podczas ostatnich miesięcy udało Wam się zwolnić i znaleźć więcej czasu na czytanie, po prostu należycie oddanych fanów naszego magazynu albo szukacie idealnego pomysłu na prezent dla bliskiej osoby - to opcja, która na pewno Wam się spodoba. Podczas trwającej właśnie akcji Szaleństwo Zakupów zadbaliśmy o to, by wśród zniżek znalazł się także rabat na prenumeratę ELLE, którą tylko przez kilka dni będziecie mieć szansę zamówić ze zniżką aż -20%. 

Zapamiętajcie ten kod: ELLE22, bo dzięki niemu możecie skorzystać ze zniżki finalizując swoje zamówienie na roczną prenumeratę ELLE.

Skorzystanie z powyższej oferty sprawi, że premierowe wydania będą trafiać do was zanim oficjalnie pojawią się w sprzedaży w kioskach i sklepach internetowych. Rabat na wybraną prenumeratę magazynu ELLE znajdziecie na stronie Szaleństwa Zakupów i na kultowy.pl. Oferta ważna jest od 24 do 27 września 2020.

11 modnych (i przecenionych) rzeczy na jesień, które podczas akcji Szaleństwo Zakupów kupisz nawet o 30% taniej>>

Koniecznie zajrzyjcie też do naszego październikowego numeru, w którym gwiazdą okładkową została Magda Mołek. Jak pisaliśmy ostatnio: "Dziennikarka ogłasza nowy rozdział w swojej karierze – pełen wyzwań, ekscytujący i bardziej niezależny. Wyrazem tych zmian są zdjęcia z najnowszej sesji dla ELLE. Gwiazda zapozowała dla nas w garniturze wyjętym jakby prosto z męskiej szafy, zmysłowej sukience na ramiączkach spaghetti i quasi-militarnym uniformie. Efekt? Siła i kobiecość w jednym, czyli idea, której od zawsze kibicujemy i której echa doskonale widać w najnowszych kolekcjach projektantów". 

10 najlepszych rabatów na kosmetyki do pielęgnacji i makijażu, które znajdziecie teraz w internecie>>