Ciągłe widzenie tych samych liczb zazwyczaj zaczyna się od zegara. Na ekranie telefonu czy komputera bardzo często widzimy takie sekwencje jak 11:11, 22:22, 3:33, 4:44, 5:55...i tak dalej. Gdy te liczby przedzierają się do różnych sfer naszego życia, zaczynamy odchodzić od zmysłów. Wiemy już, że to nie przypadek. Próbujemy rozwikłać tę mistyczną zagadkę. Po chwili odkrywamy, że bliźniacze godziny mogą być komunikatem od Wszechświata, który w subtelny sposób chce nam dać wskazówkę. Niektórzy mówią na nie "liczby anielskie", bo według nich są znakiem od Anioła Stróża. Zamiast dalej je ignorować, otwórz swój umysł i daj dojść do głosu widzianym sygnałom. Być może to podpowiedź, na którą czekasz w danej sytuacji życiowej. Niezwykłe znaki mogą dać ci pewność lub pokierować cię w dobrym kierunku. Nie obawiaj się ich, bo nie mają złych intencji. Wszechświat dla każdego z nas chce jak najlepiej.

Numerologia - jak obliczyć swój rok osobisty? >>

Powtarzające się liczby - bliźniacze godziny 

Jeśli widzisz na zegarze bliźniaczą godzinę przypadkowo, bez wyczekiwania na nią, wiedz, że właśnie otrzymałaś wskazówkę od Wszechświata. Wkroczyłaś na duchową ścieżkę, która przybliży cię do tego, kim jesteś i wskaże ci twoją misję. Z pewnością już znasz to niezwykłe uczucie, kiedy widzisz na zegarze synchroniczne godziny. Niech obawa przed nimi zamieni się w pewność, że znajdujesz się w opiece siły wyższej. Poczuj dobrą wibrację płynącą z powtarzających się liczb, której celem jest wparcie oraz opieka nad tobą. Taki komunikat skłania do tego, by na chwilę się zatrzymać i coś przemyśleć. Zastanów się dwa razy nad tym, co zamierzasz. Zadaj sobie pytanie, z jaką działasz intencją. Gdy Wszechświat wysyła do ciebie sygnały, wiedz, że masz duży wpływ na dalszy scenariusz. Wszystko może się potoczyć dokładnie tak, jak chcesz, jeśli otworzysz się na wyższą świadomość. 

Powtarzające się liczby - znaczenie

Odblokuj informacje o swojej drodze życia i pozwól dojść do głosu pragnieniom swojej duszy. Tego chcą dla ciebie mistrzowskie sekwencje liczb, które będą prześladować cię tak długo, aż ich nie wysłuchasz. W zrozumieniu magicznego przekazu zapisanego w tych numerach pomaga nauka zwana numerologią. Poznanie podstawowego znaczenia bliźniaczych liczb znacznie pogłębi twoją samoświadomość. 

111 - obudź się

Gdy zobaczysz liczbę 111, zatrzymaj się, by rozejrzeć się wokół. Pomyśl o tym, gdzie teraz jesteś, co robisz i z kim. 111 to sygnał od Wszechświata, że czas się przebudzić, aby zacząć wypełniać swoją misję. Potraktuj go jako potwierdzenie, że wszystko, czym zajmujesz się w tej chwili, jest słuszne. Los mówi ci, że jesteś na właściwej ścieżce. Znajdujesz się na początku drogi do celu. Jeśli będziesz dalej podążać w tym kierunku, doznasz wewnętrznej ewolucji. Istnieje również teoria, że ​​ci, którzy bardzo często widzą liczbę 111, są  życiowymi przewodnikami. Ich zadaniem jest rozprzestrzenianie "światła" wszędzie tam, gdzie się udają. Rozpowszechniają siłę pozytywnego myślenia i napawają innych nadzieją. Dają dobry przykład tego, jak żyć w zgodzie ze światem. Mają dobrą energię, która wpływa na ludzi. Kto wie, może masz w sobie ten dar? Czas się przebudzić i z niego skorzystać. 

Liczba 11 w różnych sekwencjach pojawia się przed oczami osób, które wchodzą na duchową ścieżkę rozwoju. 

222 - przyjrzyj się swoim relacjom 

Numer 2 kojarzy się z dwoma połówkami, symbolizuje przyjaźnie i związki. Jeśli często widzisz sekwencję 222, nadszedł czas, abyś naprawdę zaczęła zwracać uwagę na ludzi, którzy pojawiają się w twoim życiu lub już są jego częścią. To także podpowiedź od Wszechświata, że twoja bratnia dusza znajduje się bardzo blisko. Wkrótce masz szansę poznać kogoś, kto odegra dla ciebie ważną rolę w przyszłości. Otwórz się na nowe osoby lub spróbuj dotrzeć do starych przyjaciół. Ciągłe widzenie 222 uczy także, by bliżej przyjrzeć się swoim relacjom. W ten sposób Wszechświat próbuje ci powiedzieć, że dany związek jest dla ciebie ważny i nie powinnaś go zaniedbywać. 

333 - znajdź równowagę

Sekwencja 333 to liczba trójcy, która zaczyna się pojawiać, kiedy trzeba "wyrównać" umysł, ciało i duszę. Może także oznaczać zachwianą równowagę w jednej ze sfer twojego życia, którą powinnaś przywrócić do porządku. Zadaj sobie pytanie, czy przez zbytnie skupienie się na czymś nie zaniedbujesz innych ważnych rzeczy. Wszechświat próbuje ci powiedzieć, że czas odnaleźć balans i zadbać o siebie oraz swoje otoczenie. Trzy trójki pojawiają się także w momencie, gdy jesteś na właściwej, dobrej drodze życia, jednak nie doceniasz tego, co masz. Pamiętaj, aby zawsze czuć wdzięczność wobec losu. 

Potrójna trójka symbolizuje dysharmonię umysłu, ciała i ducha. Czas przyjrzeć się sferom życia, w których zapanował chaos.

444 - pomyśl o rodzinie

W numerologii „4” oznacza dom i rodzinę. Co dzieje się w życiu twoich bliskich? Może powinnaś się z nimi skontaktować? Częste widzenie sekwencji 444 skłania do zwrócenia uwagi na swój krąg. Znajduje się w nim nie tylko rodzina, lecz również przyjaciele oraz twój partner. Warto o nich pomyśleć i otoczyć ich wsparciem. Te powtarzające się liczby nakłaniają także do powrotu do korzeni i przypomnienie sobie kim jesteś. Być może odpowiedzi na gnębiące cię pytania są zakopane w twojej przeszłości. Mistrzowska wibracja 444 chce, by wokół ciebie panowała harmonia. Potraktuj ją jako wskazówkę do naprawienia atmosfery w domu. 

555 - przygotuj się na zmianę

Jeśli wszędzie widzisz 555, zmiana w twoim życiu wisi w powietrzu. Upewnij się, że w tej chwili szukasz nowych możliwości i jesteś gotowa z nich skorzystać, kiedy nadejdzie odpowiedni moment. Nie bój się zmian. Nie próbuj z nimi walczyć. Nadchodzi twój czas. Nie oglądaj się przez ramię i idź do przodu, korzystając z nowych doświadczeń. Spróbuj zrobić to, o czym zawsze marzyłaś. Może pora wybrać się w daleką podróż lub wyjść poza swój krąg znajomych? Teraz masz szansę zmienić swoje życie. Te zmiany możesz zacząć wprowadzać powoli. Miej otwarty umysł i pozbądź się lęku. Pamiętaj, że Wszechświat nad tobą czuwa. 

Trzy piątki sprzyjają dobrym zmianom - czas uwolnić się od toksycznych relacji, zmienić pracę lub otworzyć się na nowe znajomości. 

Rozpoczyna się nowy cykl astrologiczny. Co wydarzy się w roku 2020? >>