To niezależna artystka i aktywistka, mieszkająca na co dzień w Los Angeles, która interesuje się tarotem i astrologią, a do tego świetnie czuje klimat Instagrama, co doskonale widać w jej autorskich pracach i projektach. Faye Orlove współpracowała między innymi z wytwórnią Father/Daughter, MTV, Google, magazynem New York Times i tworzyła ilustracje promocyjne dla filmu Seana Bakera "The Florida Project". Teraz artystka skupia się głównie na tworzeniu talii kart tarota, które postanowiła zilustrować gwiazdami - charyzmatycznymi kobietami, które swoim działaniem idealnie wpasowały się w konkretne symbole i znaczenia.

Faye od kilku tygodni powoli odsłania kolejne karty na swoim Instagramie, a premiera każdej z nich budzi niemałe emocje.

"O mój boże, to coś wspaniałego", "Ta talia jest niesamowita!", "Uwielbiam. Kiedy będzie można je zamówić?" - to najpopularniejsze komentarze, poza wysypem emoji-serc, które znajdziecie pod grafikami kart na jej profilu @fayeorlove. Swój tarot zilustrowała takimi postaciami, jak Courtney Love, Ariana Grande, Lizzo, Serena Williams, Patti Smith czy wspomniane wcześniej Kim Kardashian i Carrie Bradshaw. Piękne minimalistyczne grafiki artystka rozrysowała na jasnoróżowym tle, dodając każdej z postaci odpowiednie atrybuty, należące do danej karty.

Jesteście ciekawi, co podpowie Wam tarotowa Britney Spears? Karty fizycznie będzie można zamówić na stronie artystki w październiku, ale Foye Orlove zdradziła na swoim Instagramie, że myśli też o preorderze. Wkrótce mają być również dostępne printy, dzięki czemu każdy będzie mógł wydrukować własny tarot z gwiazdami w domu. 

W galerii znajdziecie wszystkie pokazane dotychczas karty tarota. Macie swoją ulubioną?