Kiedy pół dekady temu Zosia Krasuska zadebiutowała ze swoją autorską marką kostiumów kąpielowych, wiedziałyśmy, że będzie to coś pięknego. W końcu jako wizażystka na rynku beauty poruszała się od lat. Z niesamowitym wyczuciem łączyła kolory i po mistrzowsku miksowała klasykę z konstrukcyjnym powiewem świeżości, dzięki któremu jeszcze bardziej nie mogłyśmy doczekać się lata. Naprawdę głośno o Drivemebikini zrobiło się jednak dopiero wtedy, kiedy w ich ofercie pojawiły się też ubrania. Szczególnie jedna koszulka z prostym nadrukiem na punkcie, którego oszalały wszystkie surferki, stylistki, blogerki i redaktorki mody. 

Drivemebikini – nowa kolekcja „Paradiso” na lato 2020: z miłości do wakacji, recyklingu i zrównoważonej mody>>

Słońce, morze, wakacje wypisane niebieską czcionką na koszulce w kolorze lodów waniliowych królowało na plażach, ale i w mieście. Charakterystyczny T-shirt natychmiast stał się obiektem pożądania. Rok temu hitem była także kolejna, tym razem nie włoska a francuska jego odsłona. Bestsellerami okazywały się też nowe wcielenia kolorystyczne podstawowego projektu uszytego z bawełny (z 5% domieszką elastanu). Kupić go można w dwóch wersjach: damskiej i unisex. Poprawka. Można było, bo na stronie zostały już tylko ostatnie sztuki w pojedynczych rozmiarach. 

Na pocieszenie przychodzi nowa kolekcja marki. Jeszcze bardziej kolorowa, lekka i gotowa na lato, a co najważniejsze, jeszcze bardziej eko. Jednemu z jej elementów już teraz wróżymy sukces na miarę swojego poprzednika. Chodzi o koralowy T-shirt „Paradiso”. Tylko na niego spójrzcie!