Chiara Ferragni - film dokumentalny już niedługo

Dekada to dobry moment na podsumowania i świętowanie. Tym bardziej, że ostatnie dziesięć lat w życiu Chiary Ferragni było zaskakujące i pełne sukcesów - jej blog The Blonde Salad, który początkowo miał był odskocznią od studiów prawniczych na Uniwersytecie Bocconi, nie tylko przetrwał próbę czasu, ale też zmienił swoją formułę i otworzył Ferragni drzwi do kariery w zawodzie, jaki do tej pory nie istniał. Mówi się, że to jedna z pionierek blogowania modowego (dawniej jeszcze nazywana "szafiarką"), a na pewno pionierka w zmienianiu własnego hobby w biznes. 

Chiara Ferragni otworzyła własny sklep w Paryżu>>

Końcówka 2019 roku pozwala jak na dłoni zobaczyć wszystkie wzloty Włoszki. Jej lista osiągnięć w branży jest długa i pewnie nieprędko się skończy -  współprace z czołowymi markami luksusowymi ze świata fashion i beauty, dziesiątki okładek (nie tylko branżowych magazynów), goszczenie w programach telewizyjnych od Project Runway po Chiambretti Night, własna kolekcja linia butów Chiara Ferragni Collection, ale też biżuterii i w końcu autorski sklep, współprace projektowe z markami i blisko 18 mln followersów na Instagramie.

Chiara Ferragni przez ostatnie sześć lat była umieszczana na liście 500 najbardziej wpływowych ludzi mody (BOF 500), a w 2017 roku Forbes wyróżnił ją pierwszym miejscem w rankingu najbardziej wpływowych influencerów branży modowej. 

Wiele działo się też zresztą w jej życiu prywatnym: Ferragni została matką i wyszła za mąż za włoskiego rapera Fedeza (cała ceremonia była relacjonowana na social mediach, a ślub pary konkurował popularnością z ceremonią zaślubin brytyjskiej rodziny królewskiej). 

"Chiara Ferragni Unposted": premiera

Film dokumentalny będzie poświęcony życiu Chiary Ferragni, a przede wszystkim jej pracy i karierze. Zobaczymy w nim studium sukcesu businesswoman oraz najbliższych Ferragni - rodzinę, osoby z którymi pracuje na co dzień, ale też najważniejsze nazwiska branży mody. Film nakręciła włoska reżyserka Elisa Amoruso. 

Ile kosztował ślub Chiary Ferragni?>> 

Z związku ze zbliżającą się emisją niedawno ruszyła też promocja filmowej produkcji - a jednym z miejsc, gdzie można zobaczyć zapowiedź "Chiara Ferragni Unposted" są słynne billboardy na nowojorskim Times Square. To szczególne miejsce dla włoskiej influencerki, o czym napisała publikując ostatnio post z galerią na swoim Instagramie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Chiara Ferragni (@chiaraferragni) Lis 26, 2019 o 5:19 PST

 "Pierwsze zdjęcie jest z 2011 roku: to był luty i my pierwszy w życiu New York Fashion Week. Marzyłam o tym, żeby zobaczyć amerykańskie pokazy mody, ale pamiętam moje złe samopoczucie, które mi po nich towarzyszyło. Zawsze czułam się niewystarczająco dobra, tak jakby to co robię było dziwne. Kiedyś spacerowałam nocą z moim po okolicy, którą uważałam za 'moje szczęśliwe miejsce' w Nowym Jorku, na Times Square, i marzyłam, że pewnego dnia będę na jednym z tych billboardów. Dziś dokument o moim życiu, @chiaraferragniunposted, znajduje się na Times Square. Dziękuję życiu za całą magię i płaczę ze szczęścia" przyznała blogerka.

Premiera dokumentu o Chiarze Ferragni już 29 listopada. Film "Chiara Ferragni Unposted" będzie można obejrzeć na Amazon Prime Video na całym świecie.