Baran: Moto mami

Spotlight/Launchmetrics
Jako pierwszy ze znaków, Baran jest pełnym entuzjazmu inicjatorem planów i nieustannym poszukiwaczem adrenaliny. Trend motorcore wizualnie oddaje ten nieposkromiony seksapil podszyty nutką niebezpieczeństwa. Z ich upartą naturą i apetytem na dreszczyk emocji, Barany wnoszą elektryzującą atmosferę, gdziekolwiek się pojawią.


Byk: Pyjama dressing


Stereotyp, że Byk jest najbardziej leniwym znakiem zodiaku jest mocno na wyrost – ale trzeba przyznać, że nikt inny nie umie odpoczywać w wielkim stylu tak jak on. Jako znak rządzony przez planetę Wenus i żywioł ziemi, Byk docenia wszystkie zmysłowe przyjemności, a za największy luksus uznaje synergię komfortu i jakości. Piżama jako outfit? Owszem, ale najlepiej jedwabna, idealnie wyprasowana i ze starannie przemyślanymi akcesoriami.


Bliźnięta: Clowncore

Sara Camposarcone/Instagram
Proszę się nie obrażać, to nie jest roast! Bliźnięta i ich merkurialne usposobienie idealnie oddają ducha clowncore. Wiedzą, jak lawirować w konwersacji, bez wysiłku równoważąc humor i inteligencję. Ta mikroestetyka zostawia dużo przestrzeni na wyrażanie dualności ich natury: czasem komediant, czasem smutny klaun; a mnogość kolorów i wzorów będzie zastrzykiem dopaminy dla znaku, który zawsze jest o krok od bycia znudzonym. 


Rak: Mermaidcore


To jeden z najbardziej romantycznych znaków zodiaku, a w dodatku rządzi nimi tajemniczy Księżyc. Podobnie jak mistyczne mieszkanki mórz, Raki posiadają wrodzone poczucie emocjonalnej głębi i wrażliwości. Dzięki swojej marzycielskiej naturze, bez trudu ucieleśniają eteryczną estetykę mermaidcore.


Lew: Barbiecore


To nie przypadek, że film Grety Gerwing wchodzi do kin dzień przed rozpoczęciem sezonu Lwa. Podobnie jak Barbie, Lwy z nieskrępowaną pewnością siebie akceptują swoją wewnętrzną divę. Mają naturalny zmysł do bajecznych stylizacji i zamiłowanie do wszystkiego, co odważne i ekstrawaganckie. Od nienagannie ułożonych włosów po olśniewającą garderobę pełną cekinów i piór, Lwy wiedzą, jak zwrócić na siebie uwagę i skraść show.

Panna: Preppy

Launchmetrics/Spotlight

Jako znak ziemi znany ze skrupulatnej dbałości o szczegóły i praktyczności, estetyka preppy oferuje Pannom idealne połączenie wyrafinowania i funkcjonalności. Od eleganckich koszul z kołnierzykiem po dopasowane szorty i sukienki, ten trend zapewnia dopracowany i schludny look, który jest zgodny z ich pragnieniem porządku i precyzji.
 

Waga: Coquette


Nie mogło być inaczej. Wagi, których patronką jest Wenus, mają talent do udawania nieśmiałych i droczenia się z błyskiem w oku. Bez wysiłku zachowują równowagę między niewinnością a uwodzicielskim charakterem. Estetyka coquette podkreśla ich frywolną i zalotną osobowość przy pomocy dziewczęcych elementów takich jak falbanki, kokardki i pastelowe kolory.

Skorpion - Goth

Tajemniczą i intensywna aura Skorpiona idealnie pasuje do mrocznej estetyki goth. Z ich przenikliwym spojrzeniem i magnetyczną prezencją, Skorpiony uosabiają enigmatyczny urok goth chic. Akceptują swój wewnętrzny mrok i nie boją się odkrywać głębi swoich emocji. Ich celem jest oswajanie cienia i odnajdywanie piękna w makabrze.


Strzelec: Coastal Cowgirl


Ze swoim zamiłowaniem do eksplorowania nieznanych terenów i nieokiełznaną duszą, Strzelce bez wysiłku uosabiają esencję Coastal Cowgirl. To one gonią zachody słońca, szukają ukrytych miejsc do surfowania i dziko tańczą przy ognisku. Strzelce wnoszą poczucie przygody i odrobinę kowbojskiego uroku, gdziekolwiek się pojawią.

Koziorożec: Denim

Znane ze swojej praktyczności i ponadczasowego stylu Koziorożce mogą bez wysiłku włączyć dżins do swojej garderoby, aby uzyskać elegancki i uniwersalny wygląd. Denim zapewnia szereg opcji, od klasycznych dżinsów po dżinsowe spódnice, kurtki i kombinezony, pozwalając eksperymentować z różnymi stylizacjami przy zachowaniu poczucia bezpieczeństwa. Trwałość i długowieczność dżinsu doskonale pasuje do praktycznej natury Koziorożca, zapewniając, że ich inwestycja w ten trend opłaci się na dłuższą metę.


Wodnik: Weird Girl

Spotlight/Launchmetrics
To one noszą niedopasowane skarpetki, obcinają asymetryczne fryzury i śmiało obnoszą się ze swoją kolekcją kuriozalnych bibelotów. Mają niesamowitą zdolność dostrzegania piękna w niekonwencjonalnych rzeczach; z pasją dyskutują o teoriach spiskowych lub paradują w strojach, które przeczą wszelkim modowym konwenansom. Z ich osobliwym humorem i zamiłowaniem do wszystkiego, co nieszablonowe, Wodniki celebrują indywidualność w rozkosznie dziwaczny sposób.
 

Ryby: Grunge

Spotlight/Launchmetrics

Wyobraźnia i artystyczne tendencje Ryb znajdują ujście w nonkonformistycznym duchu grunge'u. Ich zamiłowanie do sztuki i muzyki pozwala im docenić autentyczne formy ekspresji znalezione w tej subkulturze, a naturalna skłonność Ryb do indywidualności i nonkonformizmu idzie w parze z estetyką, której pionierem był najsłynniejszy przedstawiciel tego znaku zodiaku, Kurt Cobain.